» Poradna » Mobily

Hledá se aplikace na učení pojmů a jejich definic

Ahoj, prosím pěkně, existuje aplikace, do které si mohu vyplnit nebo nahrát z PC (napr. ve formatu TXT, CSV, XLS apod.) seznam pojmů a jejich definic.Ideální by byla zhruba takováto funkcionalita:- Po spuštění mi aplikace namátkou vybírá pojmy a já si v duchu zkusím říct, jaká je jejich definice.- Na můj pokyn se zobrazí správná definice daného pojmu. - Nějakým tlačítkem se mohu ohodnotit, jestli jsem si definici tipnul správně nebo ne.- Systém si pamatuje ty správně tipované definice a nabízí mi je méně často.- A stejně tak, ty které tipuji špatně mi nabízí častěji, abych se je naučil. Předem se omlouvám, že si to asi představuji jako Hurvínek válku ,ale existuje něco takového (viz výše) nebo alespoň podobného? PS: Prosím, nehledám aplikaci na učení cizích slovíček ani klasický tahák. Moc děkuji za vaše tipy a rady. Matthew

Odpovědi na otázku

A ta aplikace má fungovat jako na čem? Na PC, na nějakém telefonu s nějakým konkrétním OS?"nehledám aplikaci na učení cizích slovíček"Ale taková aplikace by na to mohla být vhodná pokud umožní vlastní "slovník"...

Ahoj a dík za tvou reakci. Aplikaci by byla do telefonu s androidem. - verze 4.4.2.Ano, souhlasím že aplikace na výuku cizích slovíček by teoreticky mohla pomoci, ale ještě jsem se nesetkal s takovou, kde by ve vlastním slovníku bylo možné zadat "překlad" slovíčka jako celou větu, nebo dokonce několik vět. Přesto nevylučuji, ze by to nemohlo fungovat. Spiš mě zajímá, jestli někdo něco takového vymyslel a dá se to sehnat.

Z vlastnej skusenosti programovania prekladoveho slovnika viem, ze program aby vyhovoval je to najlhsie aby niekto spravil. Tipni si co je najtazsie a bude stat hodne financ.

Namluv si je jako mp3 a v nějakém přehrávači hudby si je nech hrát v náhodném pořadí.

Pro ios existuje gFlash, zkus hledat neco jako flash cards

Už v časech ATARI s pamětí, do které by se vlezla dnešní ikona, existovaly výukové programy, které sis mohl sám vyplnit.