» Poradna » Ostatní

Hledá název hry

Zdravím, hledám hru, kde se chodí s pajďulákem. Sbírají se nějaký hromádky (písek nebo zlato nwm už) museli jste je sesbírat všechny , aby jste se dostali do dalšího kola. A za váma chodili příšery a těch jste se mohli zbavit tak že jste vykopali díru a oni do ní spadli a "zarostli" ale zase se objevili znova. Hrála jsem to dříve myslím na videohrách. Nevíte jak se to jmenovalo? Děkuji

Odpovědi na otázku

Že by Lode Runner? http://www.youtube.com/watch

jj,taky sem to paril a zna nekdo contru?To byl mazec

Contra byla taky super pařba. Rád vzpomínám ještě na Maria, Sonica, Duck Huntera a Ice climbera. Jinak na hraní těchhle her je potřeba emulátor. Jmenuje se FCE Ultra.

znam je vsechny,hral sem aji TMNTurtles,na svoji dobu grafika dobry!A ty hry pak pojedou v PC,kdyz stahnu Emulator?

Pojedou, když si to správně nakonfiguruješ.

ok a ty hry stahnu kde?

Hele napiš mi kdyžtak na maila (lucas.navratil@gmail.com) a já ti poradím jak na ten emulátor a tak.

ok,mas to tam