» Poradna » Ostatní

Hlavní panel

Ahoj, ode dneska se Firefox přestal otvírat v pripnutem zastupci na hlavním panelu, místo toho si vytvoří na hlavním panelu novou ikonku (viz screenshot) http://screenshot.cz/LO/LOKYU/bez-nazvu.jpgProsím o pomoc! Možná to vypadá jako prkotina, ale dost mě to irituje!!!

Odpovědi na otázku

Zkus odepnout starou inoku, zapnout FF a zase ho připnout.

P.S. Když vidím CC na hlavním panelu pro rychlé spouštění, raději nechci vědět, v jakém stavu je OS...Doporučuji k přečtení:https://touchit.sk/tragedia-nazvana-ccleaner...

Díky za odkaz, já CCleaner už asi půl roku nezapnul, ale používal jsem ho hlavně na přehled a odinstalování programů (vím že to umí i ovládací panely, ale v CC mi to přijde přehlednější).. asi ho ale vymažu, je tam zbytečný nebo je nějaká lepší varianta?

a Váš názor na MBAM?

MBAM je velice užitečný program.

Pomohlo! Díky, ale vrtá mi hlavou čím to mohlo být

Neinstaloval jsi 64bit verzi FF přes 32bit? Spouští se z jiného adresáře ("Program files (x86)" vs "Program files") a tak by starý zástupce mohl přestat fungovat.Další možností je již zmíněná přehnaná "péče" o OS...

FF mám 64bit umístěný v Program files, dříve jsem měl i 32bit v Program Files x86, ale ten už nemám..Jediné co si vzpomenu bylo, že dnes proběhla při zapnutí FF nějaká nestandartní aktualizace (asi na verzi 49.0.2) kdy se mi to jako správce zeptalo, či chci povolit aby Mozilla update (nebo tak nějak) provedlo změny, bylo to divné, protože obvykle se FF aktualizuje jinak

To bude nejspíš ono. FF se nejspíš začal automaticky aktualizovat na 64bit verzi všem, co mají ještě 32bit verzi na 64bit systému.Já 64bit verzi používám už dlouho (a instaluji ji na všechny PC, co mi přijdou pod ruku), takže to nemohu potvrdit. Ale pokud jsi ji ty neinstaloval a přestěhovalo se ti to z Program Files (x86) do Program Files, bude to tak.

Asi jsem se špatně vyjádřil, 64bit FF jsem instaloval ručně já (+jsem zároveň odinstaloval 32bit), to už je asi 14 dní zpět a bez problémů, ale to s tou ikonkou na hlavním panelu až dnes