» Poradna » Programy

Hlavní heslo

jnp.zive.cz ...
->Mohli byste mě poradit s tímto problémem:?Děkuju za rady a tipy.

Odpovědi na otázku

zadny problem nevidim. sam snad musite vedet, jake mate naroky na bezpecnost. co je nam do toho?

Já vím ještě se chci zeptat po mám raději Thunderbirda bez hesla.Mělo by se tam správně používat nebo/ne?Děkuju.

Thunderbird je postovni program, Firefox je prohlizec.
Zalezi na Vas, jestli k PC poustite lidi, kteri Vam chteji cist Vasi postu atd. a zda ma tedy smysl lokalne nastavovat nejaka hesla.
Je Vase vec, jestli si budete radeji pamatovat jedno heslo do FF nebo zvlast loginy a hesla ke vsem jednotlivym internetovym sluzbam, ktere racite pouzivat.

Tak děkuju.