» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hláška v okně od RegSvr32

Krásný den všem. Zapnu PC a vyletí na mě hned po najetí toto okno s hlavičkou RegSvr32:Modul c:\programdata\xfqxjpnl.dat se nepodařilo načíst.Ověřte zda se soubor nachází (ověřil jsem a soubor nikde není) nebo pomocí ladění zjistěte zda nastaly potíže. Ptám se pomocí jakého ladění? Nevím kde , poradí někdo? A jak se té otravné hlášky zbavit taky nevím.Děkuji všem za případnou pomoc , nápad co s tím . Provedl jsem návrat k bodu obnovení, instaloval aktualizace systému, provedl vyčištění disku jednak nástrojem windows a také ccleanerem. Antivirovou kontrolu včetně aktualizace, prostě nevím proč mě tohle stále obtěžuje. Restart PC i při prvním zapnutí - vždy. Nic se v poslední době neinstalovalo ani neodinstalovávalo. Tak nevím kde je zakopaný pes. Jedná se o Windows 7 Professional .

Odpovědi na otázku

Hele, lamičko.https://www.zive.cz/poradna/hlaska-po-zapnuti... "Koukal jsem do registrů po spuštění nic takového tam není"spouštěcí klíče v registru se nacházejí i mimo po spuštění, takže to chce vyhledat v celém registru.Taky je vhodné se podívat do autoruns od sysinternals.Popřípadě spustit něco jako RSIT pokud pude, případně podobný prográmek, a podívat se do logu.

Protože Google soubor s tímto názvem nezná, máš nejspíš napadené Pc. Proveď důkladnou kontrolu.

Je to škodná. Spusť postupně AdwCleaner a MBAM v nouzovým režimu WIndows, vše, co najdou, smaž.

Děkuju všem za odpovědi.