» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hláška Tiskárna v chybovém stavu

Mám tiskárnu Canon MG 3200 series Printer. Nemohu vytisknout text IMG.pdf . Zobrazuje se mi hláška : Tiskárna v chybovém stavu . Zkoušela jsem všechno možné a text nelze vytisknout. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Teraz vyskúšajte všetko nemožné. Skúste vymeniť kábel, preinštalovať ovládače a ak nepomôže tak servis.

Zkontroluj tiskárnu, jestli něco nepíše, pokud ne, vypni jí. Pak restartuj spooler atp. -> nakopíruj si třeba tohle do BAT souboru a spusť to jako správce - https://pastebin.com/ppcPJiwZ

Často bývají tyto problémy u PDF souborů způsobeny nesprávnou velikostí (formátem) tištěné strany. Tohle řeším na firmě skoro každý týden, nejčastěji to jsou dokumenty PDF zaslané státní správou. Před tiskem je potřeba ručně v nastavení ovladače tiskárny změnit velikost výstupního dokumentu pro tisk, například na "přizpůsobení na A4" atd.. Každá tiskárna to má maličko jinak, takže odzkoušet.

není to trochu krkolomné? však většina tiskových dialogů umí přímo přizpůsobt PDF stránku cílové velikosti - tj. A4. http://i.imgur.com/PmOHSyw.jpg

Ano, umí, takhle jsem to taky podobně myslel. Ale to nastavení není až tak jednoznačné a některá z těch nastavení opravdu nedají ten správný výsledek. I když z logiky nastavení by to tak být mělo. Sám jsem byl z toho překvapen, ale je to tak.

Mám tiskárnu Samsung M2070F. Nemohu vytisknout text IMG.pdf . Zobrazuje se mi hláška : Tiskárna v chybovém stavu . Zkoušela jsem všechno možné a text nelze vytisknout. Děkuji.

Mám tiskárnu HP Deskjet 2500, nemohu tisknout - upozornění "tiskárna v chybovém stavu". Zkoušela jsem všechno možné a text nemohu připojit. Děkuji.

Tiskárna v chybovém stavu, EPSON Stylus SX235W - netiskne ani nekopíruje