» Poradna » Mobily

Hláška Proces com.google.gapps se zastavil

Ahoj, na tabletu se mi objevila hláška: Proces com.google.process.gapps se zastavil. Nic s tím nejde dělat a nedostanu se do ničeho. Vědel by někdo, co s tím? Děkuju, L.

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 10 Chrome 91.0.4472.114

Dobrý den,zkuste nejprve vymazat data aplikací Obchod Google Play, Služby Google Play a Google Services Framework.Mělo by to být v Nastavení-Aplikace-Správa aplikací, kde postupně projdete tyto tři položky a u každé zvolíte Vymazat data-Vymazat vše. Poté restartujte telefon.Pokud se bude chyba objevovat nadále, pak v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.Přeji hezký den.Karel Kilián

Někomu tohle dělala klávesnice swiftkey nepoužíváš ji. A nebo https://cs.soringpcrepair.com/error-has-occurred-com-go...

tuhle klavesnici nepouzivam, ale vyzkousim to podle tveho navodu.Dekuju l.