» Poradna » Počítačové sítě

HLáška na Rapidum pordíte, pls?

Your IP address 88.103.1.183 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Tohle mi píše rapid, když chci dál stahovat,ale já už dva dny odtamtud nicnestahuju.Nevíte čím to je? Někdo se napojil na moji IP a sosá, anebo mám nedokončené stahování,běží mi to někde na pozadí,já to nevidím a proto mi to nejde dál stahovat.ZKoušela jsem to i obejít a přes různé programy měnit IP, ale vždycky kdžy si navolím nějakou IP adresu tak mi to vypíše tu smaou hlásku jen s jinou IP adresou. Poradíte, díííky moc!

Odpovědi na otázku

Zřejmě máš sdílenou IP adresu a tudíž na výstupu už někdo stahuje.
Máš dvě možnosti.Buď to budeš zkoušet,až se trefíš a nikdo ze sdílené nebude stahovat,nebo požádáš providenta,aby ti přidělil veřejnou IP adresu. Veřejná IP adresa se přiděluje za poplatek.

nebo si kup PREMIUM ucet a si bez starosti.

nebo pouzij na stahovani nejaky downloader napriklad US downloader, aby si mel jistotu, ze zrovna ty, budes ten prvni, kdo zacne stahovat!

Providenta radši ne, ten by ti dal tak maximálně půjčku s pěkně šťavnatým úrokem, radši to zkus u providera (poskytovatele internetu). Ale jinak má Sika pravdu .

Je také možné, že nějaké stahování neproběhlo v pořádku a může trvat až týden, než to naběhne. Mazání cookies nepomáhá, nevím, kde ten záznam je.

Ten zaznam bude na serveru rapidu.

Mě to vyřešilo přehození celého PC, to by byla veliká náhoda. Ale je to možné, bandolier čekal deset dní.

Nějaký soused hodně sosá.
Dej 2 stovky a za měsíc nataháš snad vše.
(predplacenky.cz)