» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hláška error 38, co s tím?

Při snaze otevřít uložený dokument mi naskočí hláška error 38. Co s tím, v čem je závada?

Odpovědi na otázku

Zkus popremyslet, jestli ti je nekdo schopny na tohle odpovedet.Kde, v cem, jaky..?

Dokument obvykle otvíráme ve svém PC, to je logické, ne/?/: dokumenty, klik na požadovaný dokument, klik na otevřít v nabídce, a dokumet se otevře ke čtení. Ale mně naskočí hláška Error 38. A kdo tomu rozumí, tam poradí, protože řešení pro tento problém je.

A ty neumíš číst nebo máš problém s chápáním psaného textu, že si řešení nenajdeš sám?

http://m.youtube.com/watchOn si to najde i kdo tomu nerozumí. Netvrdím te zo v odkazu je ono, ale jen ukázka

tobě to hodí eror bud rád, já když chci otevřít dokument od UPC, tak mi to zdělí "nejde otevřít", nic víc a to zadat do google je úplně k ničemu. Styděl bych se tu dát takový dotaz i když jsem anonym

OK, jaka napoveda, takova odpoved:Error: 38 - WordPerfect Office files have been damaged or modified. Please reinstall from your original source.