Hláška ATIKMDAG.SYS

Zdravim dříve dkyž jsem hrál hry tak po chvíly se mi zobrazila modrá obrazovka s totuo hláškou.Ted už mě to dělá normálně i ve Windows vždicky se sekne a je konec... Zkoušel jsem přeinstalovat Windows, Ovladače na kartu novější verzi i staší potom novej Bios a pořád stále to blbne už si nevím rady . PC to dělá jak v nepřetaktovaným stavu tak i v přetaktovaným.. Kartu mam ATI HD4850 .Prosím poradťe

Odpovědi na otázku

slabý,nedostatočný zdroj,prehrievanie ,nevhodné ovládače-skús ovládače od výrobcu karty,zastaralý ovládač k čipsetu zákl.dosky,nevhodný bios graf.karty

Tak ten samej problem ma na novym Nb s Ati adeon 3200 zatim zadne ovladace nepomohli

don´t worry, stejnej problém, každou chvíli BSOD, nebo prostě jen sekanec a černej monitor, ovladače jsem zkoušel všechny (na GK) novej bios na desce a nejnovější ovladače desky a nic nepomohlo...

Sestava:
MSI P45 Platinum
Core2Duo E8500
ATI Radeon HD 4870 1GB
4Gb RAM OcZ
850W zdroj

S ATI jsem měl ten samý problém a nikdy jsem ho neodstranil,a právě proto kupuji předražené Nvidia a mám klid

nVidia - The Way It's Meant To Be Played