» Poradna » Ostatní

Hlasitý playstation 4

Zdravím.. Mám obyčejný playstation 4 ale poslední dobrou hrozně fouká hlavně při hraní her jako warhammer nebo zaklínač to zní jako větrná turbína.. Nešlo by to nějak omezit? Popřípadě ho nějak ochladit aby tolik nahlas nefoukal?

Odpovědi na otázku

Vyfoukat prach, možná je zanesenej. Pak samozřejmě umístit tak aby bylo zajištěno dobré větrání. No a vliv má samozřejmě i teplota v místnosti, která v těchto parných dnech bývá obvykle vyšší.

Vyfoukaný je stlačeným vzduchem všechno.. A na dobrém místě ale netuším jak víc tomu pomoct.. Hold asi teda koupit ps4 slim jinak nevím.. Zlatej xbox co mám ten nejde slyšet vůbec 😅

Mno podle mě to bude spíš tím, že aktuálně je pokojová teplota klidně 30C+, takže on má prostě víc práce s chlazením...Jinak samozřejmě vyčistit, ale v těchhle vedrech bych to bral spíš jako vlastnost..

mozes ho preiestnit k vyduchu klimatizacie