» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hlasitost sluchátek

Zdravím, mám bezdrátová sluchátka Corsair a když si zvyšuji hlasitost knoflíkem na nich tak se mi mění hlasitost ve směšovači, ale já potřebuju aby se mi měnila jen hlasitost sluchátek a ne směšovače, jde to někde nastavit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Obávám se, že to co si představuješ nejde. Hlasitost výstupu v mixeru je společná s hlasitostí v nastavení zvuk/výstup i ve vlastnostech zařízení a právě touhle šavlí hýbe ovladač od USB sluchátek. (u mně taky) Další a nezávislé nastavení hlasitosti nikde nevidím.Mimochodem, nastavení mixeru je nezávislé pro každé výstupní zařízení, můžeš uložit předvolby v 'Upřesnit možnosti zvuku' a při přepnutí výstupu se aplikuje.

Vím že právě při minulých sluchátkách, které nebyly nic moc extra to šlo, tak jsem se chtěl jen zeptat, protože vůbec nevím jak si tu hlasitost nastavit, buď mi všechno řve a nebo je všechno potichu