Hlasitost sluchátek

Zdravím, mám jeden takový problém. Dneska jsem hrál klasicky nějaké hry a vše bylo OK, hlasitost sluchátek a zvuk normální. Najednou měl zvuk horší kvalitu a teď nejde ani téměř ve sluchátkách nic slyšet, i když mám vše na maximum. Prosím o jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

Stáhni hlasitost a připoj jiná sluchátka, tyhle skus jinde...

Podívej se na audio mixer (alias Směšovač hlasitosti), ta hra ti to mohla rozházet. Kolikrát i některé hry rozházej rozlišení, bez ňákého dialogu.

Ahoj a to nejde jen u hry nebo u celého systému? Pokud je u hry, tak je to jasné a pokud celý systém pak je v nepořádku nastavení a nebo ti odešla zvukovka (s tím jsem se nesetkal).