» Poradna » Mobily

Hlasitost se sama snižuje

Dobrý den, jsem vcelku bezradný, tak to zkusím tady. Mám asi měsíc Honor 20. Po pár týdnech jsem si všiml, že když třeba projíždím videa na Facebooku, YouTube, nebo jen na prohlížeči, hlasitost reproduktoru se po pár sekundách sama sníží až na takřka neslyšitelnou úroveň ( audio bar se ovšem nehýbe a zůstává na stejné úrovni ). Po přepnutí videa nebo aplikace se to vrátí do normálu, ovšem opět jen na pár sekund, potom to zase spadne. Nevěděl by někdo o co jde a co s tím? Díky za případné odpovědi

Odpovědi na otázku

Nemáš zapnutý úsporný režim.

Nemám, telefon už jsem zkoušel i restartovat ale zatím nic nepomohlo

Možná zbytečné,ale zkus tuto apk.https://play.google.com/store/apps/details