» Poradna » Notebooky

Hlasitost pocitace

Počítač mi jede na 45-50 db je to hodně?

Odpovědi na otázku

Bežné hlukové pozadí...

WIKI:Práh slyšitelnosti je 0 dBTichý pokoj odpovídá asi 33 dBTikot hodin odpovídá asi 35 dBŠum ve studiu odpovídá asi 40 dBŠepot z 10 cm odpovídá asi 50 dBŠelest listí odpovídá asi 60 dBKytara z 40 cm odpovídá asi 70 dBSilný provoz odpovídá asi 80 dBSaxofon z 40 cm odpovídá asi 92 dBklavír ze 40 cm odpovídá asi 93 dBHlasitý výkřik odpovídá asi 96 dBPráh nepříjemnosti je asi 102 dBVzlet tryskového letadla odpovídá asi 116 dBVýstřel z děla odpovídá asi 120 dBVýbuch dělostřeleckého granátu odpovídá asi 132 dB

A když dáš volume doprava tak to dostaneš alespoň na takových 70?