» Poradna » Mobily

Hlasitost hovoru

Zdravím, moc prosím o pomoc. Když mi někdo volá, neslyším prakticky skoro nic. Vyzkoušela jsem snad už úplně všechno, co je dostupné na vebu, ale bohužel bez úspěchu. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak zvýšit hlasitost u hovoru? DěkujimyPhone FUN4Spreadtrum chipset

Odpovědi na otázku

Když nepomůže tovární nastavení, tak reklamovat nebo sběrný dvůr.

Tak to jsem zrovna "slyšet" nechtěla

Při stáří a ceně toho telefonu se servis myslím nevyplatí Leda kontaktovat CPA a zeptat se.

Tak on je ještě v záruce, takže eventuelně by měly repráček vyměnit, nebo se pletu? Tedy pokud to není chyba nějakého nastavení, ale to nejspíš nezjistím, takže asi reklamace.

Chyba nastavení?Proto píšu ať provedeš z menu tovární nastavení.Pokud je v záruce tak to je OK.

Ps. Tovární nastavení = vše z telefonu zazálohovat

Tovární nepomohlo, už jsem to zkoušela dřív... Pak mě napadlo nějaký to nastavení, ale já znám jen MTK, tohle mám prvně a ne a ne to nastavení zvuku najít. No děkuju za pomoc, reklamace to jistí. Díky

Rádo se stalo

Ono je taky klidně možné a dost pravděpodobné, že máš sluchátko ucpané nějakou nečistotou, je to celkem běžné...

To ne, nedávno ho brácha rozebral a vyčistil, takže v tom to nebude. Reklamace to jistí. Ale děkuju 😀