» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hlasitost FlashPlayeru ve W10

Ahoj, prosím o radu. Jsem už z toho celkem rozladěnej.Nedavno jsem se nechal Microsoftem přesvědčit a přešel na W10. Pominu-li, že se mi pár věcí chová nestandartně, tak jedna věc mě dohání k šílenství. Totiž, pokaždé, když se mi v prohlížeči spustí nějaká flash animace, tak jeho úroveň hlasitosti vyletí na 100%. Když to, ve směšovači, manuálně stáhnu na cca 10%, tak to drží do doby, než se opět ve flashi začne přehrávat zvuk pak to opět vyletí na 1000%. Fakt už nevím co s tím mám dělat. V nastavení přehrávání zvuků ve W10 ani v nastaveni flash playeru jsem to nenašel. Zkoušel jsem i přeinstalovat flash player, vymazat v nastavení jedo soubory... nic nepomáhá. Kdybych stáhl celkovou hlasitost na požadovanou úroveň, tak bych zase nic neslyšel při spuštěné televizi (přes TV kartu)Ve W7 jsem to stahnul jednou a od té doby si to už pamatoval. Nevíte prosím někdo jak na to?

Odpovědi na otázku

Nikdo neví? :(

... zbrklá zbytočná inštalácia Win10 - nahradenie plne funkčného a dobre fungujúceho operačného systému nedorobeným Win 10 - neostáva Ti iné, len sa vrátiť ku predchádzajúcemu OS, alebo počkať, kým budú vydané nejaké záplaty od M$ ...

Přešel jsem k W10 jen proto, že končil termín na upgrade zdarma. Zůstal bych u W7, ale jak tak sleduju MS, tak za rok ukončí podporu W7 pa pak si za ten polotovar W10 budu muset zacvakat.Nevím, vyřešila by to čistá instalace? Dost lidí v okolí s W10 ten můj problém nemá.

Nemam pre Teba inu odpoved ako : Tak Ti treba.Clovek, ktory ziada technicku radu a na 12-tych riadkoch nedokaze napisat s akym hardverom ma problem, asi neni ten co problem vyriesi.Overil si si, ci vyrobca Tvojho hardveru vydal ovladace pre Win10?Ked ano, tak ich nainstaluj, ked nie tak pouzivaj podporovany system."Přešel jsem k W10 jen proto, že končil termín na upgrade zdarma"Takze ovca, ktora nema vlastny rozum a podlahla marketingu MS.(alebo socka - nech je to na pi**, ale je to zadara).

Pokud jsi četl oněch 12 řádků, tak máš buď problém s pochopením psaného textu, a nebo sem píšeš jen aby ses mi vysmál. Nepsal jsem, že mám problém s HW, ale s OS. Pokud se mi chceš pouze vysmívat, pak si své posměšky můžeš nechat. Nijak na ně nejsem zvědavý.Ostatní, co mají snahu pomoci: moc díky za rady, vážím si jich a jsem za ně rád.

Došlo k upgradu (asi polorozbité instalace W7) nebo čisté instalaci? Ono spoustu problémů co lidi s W10 mají vyreší čistá instalace.

Upgradoval jsem z W7. Čistou instalaci jsem zatím neprovedl. Nevěděl jsem jestli mi budou fungovat některé (pro mě potřebné) programy.Pokud by tento problém měla vyřešit čistá instalace, pak se jí asi nevyhnu. Dohání mě to k šílenství :)

Čistá instalace je vždycky větší jistota, ale měj dopředu například na flash disku připravené ovladače. Po instalaci nemusí fungovat třeba síťová karta. Jinak tím, že jsi už Windows 10 na svém PC jednou aktivoval, tak je máš dostupné napořád - tzn. se zatím můžeš klidně vrátit na Windows 7.

S těma ovladačema jsem už poučen z předchozího přechodu z WinXP. Ale díky za připomenutí :)