» Poradna » Mobily

Hlasitost bluetooth na mobilu

Dobrý den, když připojím bluetooth reprák, soundbar, nebo jiný zvukový systém přes Bluetooth k mobilu tak se mi často stává že ovládání hlasitost na mobilu nefunguje, ať to posouvám jak chci jde zvuk jen vypnout úplným posunutím lišty nebo tlačítka hlasitosti, jinak má zvuk vždy stejnou hlasitost, takže musím jít k repráku nebo soundbaru ručně upravit hlasitost, je to strašná otrava, na galaxy S8 to bylo v naprosté pohodě, také zmizela funkce duální zvuk z nastavení kde na S8 jsem mohl připojit i 2 bluetooth repráky, nevíte někdo co s tím, děkujimobil Galaxy S21 ultra

Odpovědi na otázku

Pokud si zkoušel víc zařízení, tak bych čekal problém někde v mobilu. Osobně jsem se s tím ještě nesetkal. Co jsem jednou řešil jak se sluchátky od sony, lamax i jiných značek je právě nízká hlasitost. On nějaké doby začaly výrobci snižovat maximální hlasitost a musím přes prostředí pro vývojáře zakliknout maximální hlasitost. Tedy aspoň u Androidu mi to pomohlo.

To je na reklamaci