» Poradna » Mobily

Hlásí chyba systemu připojení wifi Sony Bravia KD-55XF8577

Dobry den, prosim moc o radu. Vcera jsem koupil tv sony - model je nadpisu. Potom jsme nastavili wifi a vse ok. tv vypli. A dnes rano kdyz jsem ji zapnul tak me to napsalo ze nejsem pripojen k wifi. Ale vcera byla. Tak jsem chtel udelat znovu pripojeni ale kdyz jsem zadal sit wifi tak to nic nenaslo a asi po 10ti vterinach to napsalo tohle. “V systemu doslo k chybe kontaktujte Sony” Nevite prosim co bych mohl prenastavit, nastavit .... dekuji Petr

Odpovědi na otázku

Já bych zkusil kontaktovat SONY. Nastavovali jste wifi se zapnutým DHCP?

Jenom poznámka: Televizor přes wifi je cesta do pekel. Mám to zkušebně také na TV, ale drát je drát. To poznáš při prvním 4k filmu, nebo kvalitním HD, a to mně wifi chodí 45Mbitsps, drát 128Mbitsps. Ve městech je 2,4G wifi zahlcena a hledat volnější kanál je někde horor. Na venkově zase rychlý internet ještě moc není.Pro kabel jdu už dneska - vrtačka s pneu příklepem na panel připravena.

Co je prosím DHCP ?

DHCP server automaticky přiděluje z routeru IP adresu připojenému zařízení.

Trošku OT - má cenu tu wifi reálně řešit? Jestli to není 5GHz a hned u routeru, tak stejně se přes to nic nenastreamuje

Díky moc za nápady. Já to fouknu přes kabel a bude klid.

Kabel má být vždycky první volba a jen pokud se jedná o přenosné zařízení, tak použít WiFi :) Zatím nikdo nevymyslel nic lepšího, než kabel a WiFi pomalu přestává být ve větších bytových použitelná.

Tak jsem koupil kabel, zapojil behem minuty, nastavil behem 30ti vterin a je to. Diky moc za nasmerovani jak z problemu ven.

Uvidíš žes udělal správně. Nehleď na mínuskáře! Ti ubozí nevědí co tropí.

No on tem problem s WiFi u teti TV bude o necem jinem... Me TV hlasi ze dokonce zadny WiFi modul nema ackoliv jsem jeste dnes rano koukal na NETFLIX a pred WiFi... Drat je bez komentaru, taky to tak budu resit ale tuhle TV jim, Tech problemu je vic co s ni mam..