» Poradna » Ostatní

Hlášení při instalaci TeamViewer - Službu TeamViewer nelze spustit. instalace..

Věc: Hlášení při instalaci TeamViewer - Službu TeamViewer nelze spustit. instalace bude pokračovatDobrý den, měl jsem nainstalován TeamViewer 10. Delší dobu jsem jej nepoužíval, až včera jsem jej zkusil. Překvapilo mne hlášení, "Systém Wndows nemůže najít položku c:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer.exe". Tak jsem program odinstaloval. Stáhl verzi 12. Nastaveni (instalace, nekomerční využití). Instalace probíhá a na konci se objeví hlášení: Službu TeamViewer nelze spustit. instalace bude pokračovat. Dokončí se instalace. Ikona je na ploše a program je v: c:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer.exe .Zkouším spustit: Hlášení při instalaci TeamViewer - "Systém Wndows nemůže najít položku c:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer.exe".Mám Windows 8,1. A antivir Avast. Jinak nic jiného. Takže by nemělo nic bránit průchodu. Díval jsem se i na Firewall Windows. TeamViewer je zaškrtnutý jako povolený jak veřejná síť a pro jistotu jsem zafajfkoval všechny privátní sítě u TeamViewer.Zkoušel jsem i nainstalovat předchozí verze 11 a teď i původní fungující 10.... a nic. Zkusil jsem i Portable version. Tu vůbec nerozpozná. Zkoušel jsem to i při vyplém Avastu nainstalovat a spustit. Projel jsem antivirákem systém při startu. CCCleanerem vyčistil a znovu nainstaloval a stále stejná hláška. Mám zde ještě starší PC s XP které je napojeno na stejnou linku a má TeamViewer 8 ... otevře se okamžitě ... Zlatá XP Prosím o poradu, co je špatně. Může být ještě někde v systému blokace?Děkuji předem za odpověďDavid Šašek

Odpovědi na otázku

mrkni do services.msc, zda ta služba běží, jinak:1/ nafackovat si za CCleaner2/ reinstalovat OS3/ nová instalace TV

Službu jsem tam nenašel: Pokud je to v umístění "Služby (místní počítač) jak v standartní tak rozšírená CCCleanerem honím PC už několik let a nic se nikdy nestalo.Službu nemohu nějak doinstalovat?Co se stane při reinstalaci OS? Na TeamVieweru zase tak nelpím...pokud by to znamenalo reinstalaci tj. čistá instalace, nahrání všech programů, připojení na vzdálený počítač, Thunderbird (nastavení emailu - firemního) ....tak to raději oželím.

Ještě uvidíme co napíší přímo z TeamViewer Dear Šašek, David,Thank you for contacting us. This is an automated response confirming the receipt of your ticket. Our team will get back to you as soon as possible. When replying, please make sure that the ticket ID is kept in the subject so that we can track your replies. Ticket ID: 3094287 Subject: Hlášení při instalaci TeamViewer - Službu TeamViewer nelze spustit. instalace bude pokračovatBest regards,TeamViewer Support TeamP.S. The TeamViewer 12 is here! Join the discussion about TeamViewer 12 on the official TeamViewer Community

Taky bych zkusil verzi portable - ta se neinstaluje.

Hmmm, to už jsem taky zkusil. Jenže Službu TeamViewer jsem v nastavení Služby nenašel.

Skus Revo uninstaller a vymaz vsetko co sa tyka TV.Mimochodom vies, ze v minulosti hackli TV servery a ziskali mena a hesla snad vsetkych zaregistrovanych userov?Na tvojom mieste by som sa TV vyhol, ak je to vo firemnom prostredi uz duplom.

Díky za informaci. No podle TeamVieweru (co jsem tam volal) tak:1. Odinstalovat antivirák,2. Kontrola aktualizací3. Nainstalovat znovu z jejich stránek.Tak se s tím teď peru.

Jo ale s tím Revem je to dobrý nápad. Dělal jsem to pouze přes klasický uninstal. Dám vědět.

CCleaner => zničený OS.Co s tím?Standardní postup:boot ze záchranného média -> Obnova OS ze zálohy.Samozřejmě z doby před instalací nesmyslů.

No nic. Tak holt to bude bez TeamVieweru. Revo nezabralo, aktualizované to mám. STEJNÉ HLÁŠENÍ PŘI INSTALACI...ASI NĚKDE SOUDRUZI V TIMEVIEWERU UDĚLALI CHYBU (NEBO JÁ). Vracím odinstalovaný Antivirák. Já na CCleaner nedám dopustit. To spíš jsem tam si třeba něco před časem, "natentil" IObitem... Jen je zajímavé, že na druhém PC které stejně tak proháním CCleanerem a taky jsem tam chvíli měl něco od IObites...TAK XP CHROUSTAJÍ TEAMVIEWER STÁLE. ZLATÁ XP... U 8.1 JE CELKEM PROBLÉM (ALE VOLBA JE) SE PŘIHLÁSIT NA VZDÁLENOU SÍŤ A U 10 TO VŮBEC NELZE (VYUŽÍVAJÍ POUZE INTERNETOVÉ PROSTŘEDÍ HOSTITELE...TAKŽE CELKEM PROBLÉM BÝT PŘIPOJEN NA VZDÁLENÉM HDD A K TOMU BÝT TŘEBA V DATOVÉ SCHRÁNCE)...XP JEDOU JAKO DRAK Reinstalaci oželím...až se to dotentí úplně, tak pak přijde na FORMÁT HDD ... Nebo spíš starý Notebook vyměnit za nový.... 10 let je deset let ...

Zjevně nelze nainstalovat službu TV. To znamená, že máš nějakou "ránu" v systému. Nejde jenom o TV, určitě časem "vyplavou" další potíže tímto způsobené. Zkus kontrolu/opravu systémových souborů pomocí CMD jako správce:sfc /scannowDalší možností je použít http://www.tweaking.com/content/page/windows_repa... Nejlepší by ovšem bylo obnovit systém ze zdravé zálohy - ale tu si zřejmě neděláš....Pak ještě existuje možnost tzv. opravné reinstalace, kdy stávající systém "přešrotuješ" instalačkou - systém se nainstaluje znovu, ale veškeré nainst. programy a osobní soubory zůstanou zachovány.

Chi jak pravil klasik v Jáchyme hoď ho do stroje....Nebudeme se pouštět do větších akcí . Trochu se toho bojím... Jsem rád, že vše (zatím) funguje... Bez TeamVieweru se zatím obejdu.... pak už to nechám odborníkům...už jednou mi stačilo, že jsem si aktualizoval bluetooth tak dokonale...že, jsem musel znovu vše dávat reistalací...tj. nahránním všech aplikací aktualizací atd. A doladit síť odborníkem.

Jen jsem myslel, jestli neexistuje nějaký nástroj přímo od společnosti TeamViewer. Překvapuje mne, že jsem prolezl různá fóra, youtube návody, a nikde nic . Problém nikdo takový nemá... (Takhle jsem pak pomocí odinstátorů odinstalovával třeba tiskárnu HP, antivirák ESET). Pokud je to složitější než někde v nastavení Windows (Firewal jsem projel a zafajfkoval TeamViewer)... tak toho se opravdu bojím a otevřeně říkám, zas takový odborník na počítače nejsem....TO NECHÁM OPRAVDOVÝM ODBORNÍKŮM.

Tak hlavne treba mat na pamati to, ze XP je uz dost zastaraly a nepodporovany OS, tzv. EOL :)

No na XP mi to na stejném připojení (jiný počítač) TeamViewer 8 funguje znamenitě. Proto zase až tak nebazíruji na tom, abych nutně na druhém PC co má Windows 8,1 tak zrovna byl připojený přes TeamViewer.