» Poradna » Web a internet

Hlášení o zastaralém prohlížeči na stránkách uložto

Zdravím,při otevření stránky ulozto se mi objeví následující:https://imgup.cz/image/LKRrPíše se tam, že používám zastaralou verzi IE. IE nepoužívám, nepoužívám ani MS Edge, zkusil jsem i jiné prohlížeče - Chrome i Seznam prohlížeč. Ve všech je to stejné. Používám Firefox, který je aktuální.Nenapadá mně, o co by mohlo jít. Má s tím někdo z vás podobnou zkušenost?

Odpovědi na otázku

Nemáš nainštalovaný nejaký doplnok?Napr. User-Agent Switcher.Alebo ideš cez nejaké proxy?Malware?Možností je fúra.

User-Agent Switcher nepoužívám, jediný doplněk je snad jen Adblock Plus. Nejsem si tak jistý v kramflecích, abych se přehraboval v proxy.

Zapomněl jsem dodat, že žádné další podobné servery nic takového nedělají (webshare, dinoshare, fastshare)

Teď mně napadla ještě věc. Zkopíroval jsem jeden odkaz, (odkaz se načetl, ale obsah stránky ne) do FRD. Výsledek: vypsalo se - "Došlo k neznámé chybě na straně hostitele - problém se spojením?"Jestli to tedy chápu správně, může být chyba u nich?

Nabootuj z flešky linux a vyzkoušej to v něm. Pokud to bude fungovat, je chyba ve tvých Windows.

W10:IE 11 - OKPale moon 28.1 - OKOpera 56 - OKPR2009:Pale moon 26.4.1 Atom - OKOpera 28.0 - NOKSkontroluj čas a mohol si napísať OS a verzie prehliadačov