» Poradna » Mobily

Hlášení a tím zmrazení mobilu

Dobrý den, od rána dceři hlásí v mobilu Aplikace MIUI Launcher okénko, jako chybu. Nelze zrušit, když zkusíme od klikat hlášení, restartovat, co koliv nezrusi se. A nelze ani na něm cokoliv dělat. Je jí 10let, především používá skolakov, matika in, videa YouTube zvířata. Wassap. Víc ne. A ani jsme jí nikam neprihlasovali, např viz aplikace více. Děkuji za odpověď. I toto musím poslat z jineho tlf

Odpovědi na otázku

Tak zkusit přes nouzový režim zda není aktualizace systému nebo udělat tovární nastavení. Nouzový režim se dělá tak,že při zapnutí mobilu se drží tlačítko zapínání a zároveň snížení hlasitosti.

Ještě,že pokud v tom nouzovém režimu ta hláska nevyskočí,tak zřejmě to dělá nějaká apk.instalovaná páč v nouzáku se spouští jen aplikase co jsou v systému.

Jako že ten telefon nejde ani vypnout? A co to vlastně píše?

Aku chybu to hlasi? Alebo si sa rozhodla, ze chybovu hlasku vyrieknies, az na smrtelnej posteli?