» Poradna » Programy

Hladam ovladac na MB pod vistu 32bit

cauko kdo by mi prosim vaz poradil hladam ovladač pod windows vistu 32bit nvidia nforge4*4chipset K8N Neo3 a zvukovu
AC97 realtek ALC655 6 chanel. dakujem 3

Odpovědi na otázku

www.realtek.cz ... - zvukovka

chipset - downloads.guru3d.com ...
pripadne skus pozriet starsie ovladace
pripadne viac specifikovat aku mas dosku, chipset nforce 4 ma viac verzii.

soundcard.555word.com ...

Tak pleteš dvě věci ovladač na MB (chpset , řadič) a ovladač na zvukovku , vím že to svádí protože to je integrovaný ale chipset spáchala firma nVidia a zvukovku Realtek

Takže ovladače chipsetu, nečekaně pomůže Google a najdeto už vůbec nečekaně u výrobce chipsetu
www.nvidia.co.uk ...

Takže ovladač zvukovky, opět nečekaně pomohl Google a najdeto také nečekaně u výrobce chipu = u Realteku
www.realtek.com.tw ...

najprv skús stránky výrobcu základnej dosky,msi má ovládače pre vistu k dispozícii