» Poradna » Počítačové sítě

Hľadám: FreeHosting, Neobmedzený Bandwidth, Veľkosť Súboru >100MB, Otvorený port 80, Čo najväčšie FTP

takže hľadám free hosting, je jedno či bude zahraničný alebo domáci, ide mi hlavne o veľkosť súboru >100MB, otvorený port 80, priestor aspoň 1GB a bandwidth nemusí byť neobmedzený ale ak by sa pohyboval od 100GB mesačne nahor bol by som rád. reklay ktoré spoločnosť na web umiestni ma nezaujímajú, nech ich je aj 10. dúfam že niečo poznáte, spolieham na vás :)

Odpovědi na otázku

Sháním: Auto za odvoz, pořádný motor, nadstandartní výbava, elektrony, interier v kůži, maximálně půl roku staré. Pokud bude cabrio, nezlobil bych se.

Aneb za pořádný věci se platí. A cca 75Kč měsíčně neni zase tolik (3 piva).

co znamena 'otvoreny port 80' ? resp. kdy je u webhostingu 'zatvoreny' ?

myslim ze tva naroky na hosting jsou ponekud v jinaci sfere nez se tady u nas vyskytuje :) Tohle ti zadarmo nikdo neda.Navic port 80 je v drtive vetsine pouzity pro komunikaci http protokolu takze by nemel uzaverny pokud to je webovy server :) ..Pkud chces fileserver ,,musis si zaplatit ..

no toto bolo čo by som chcel, kľudne dávajte aj niečo slabšie. port 80 znamená, že môžem z vonku na ftp sťahovať súbory, nie všetky free hosty to majú otvorené.

jak z venku na ftp ?? na ftp se dostanes pres port 21 .co konkretne chces ?

chcem z stranka.com ... na ftp://ja.hosting.com

kdyz uz jsme u toho co tak zkusit treba hledat ??? uz me to zacina pomalu stvat ..Lidi jsem strasne lini,to je takovy problem zadat do vyhledavace " free webhosting" ? Neni,poradna je o dulezitejsich vecech a ne o tom kde se da najit to ci ono.Nebo pobavil me jeden pisatel co se tu pta zdali je nekde na interneru mozne zhlednout film robocop.. Pokud zde nekdo zada nejaky zavazny problem tak se na nej ani nedostane protoze nasledujici dotazy jsou kraviny..Ale aby jsi nerekl ze jenom kafram tady mas odkazy na nejake seske freewebhostingy
www.hostingy.cz ...
a pokud nic nenajdes zkus nektery ze zahranicnich,nektere jsou mnohem lepsi nez leckaje ceske placene hostingy.
www.free-webhosts.com ...
Tyto odkazy najdes hned po zadani nahore uvedenych dvou slov do google.

ide o to že som hľadal, a vyskúšal cez 20 hostingov ktoré by ako tak vyhovovali požiadavkám, lenže všetky malo v konečnom bode zavretý port 80 takže som si mohol ísť pískať a hľadať ďalej

mno nezbyva ti nez premyslet o placene alternative popripadeš vlastnim serveru

ŽÁDNÝ WEBOVÝ hostng NEMÁ blokovaný (zavřený) port 80 !!! To by pak nebyl webový hosting ... Jestli chceš jen úložiště dat pro přístup přes FTP, tak se raději poohlédni po nějaké placené variantě hostingu za pár korun. Nezapomínej ale na to, že budeš potřebovat vlastní doménu.

Nebo to vyřeš jako já a jiní ... pořiď si vlastní server a máš klid