» Poradna » Ostatní

Hity roku 2008

zdravim, trochu mimo misu.. ale:

zitra budu poustet hudbu na skolnich zavodech na stadione, a asi pul roku jsem neposlouchal radia atd..:)

takze moc nejsem v obraze, co ted leti? myslim takova poslechova a vklidu hudba.. zadne techno, trance, dnb, :)

treba i starsi hity, ale aby to bylo takove .. stylove.. :) na zavody ;)

diky za tipy!

Odpovědi na otázku

Zkuste neco od Wagnera. Na zavody je uplne idealni a nikoho tim neurazite.

Treba www.oblibeny.cz ... .
(Kluci to maj radi a Charlie se toho boji... :o)))) )

diky moc.. ale myslel jsem neco.. zivejsiho..
mozna i trochu moderniho..:)

we are the campions je samozrejmost ze.)

skus pozriet stranky niektorych radii, napr. expres, fun, ... najdi si rebricek hitov a pustaj si ukazky...

trochu mimo misu.. ale: verejna produkcia hudby podlieha autorskym zakonom a poplatkom.
Aby s toho nebola mastna pokuta pre skolu.

A protože Wagner je dlouho dead, tak tomu nepodléhá, proto bych volil něco takového.

pry to maji zarizene v OSE.. :/ ja nevim, me to je jedno ;)

Mrkni na t-music.cz......jsou tam nějaký moderní hitovky....ale neboj, vždycky se najde někdo, kdo si řekne "Bože co je to za hudbu"

Tak to je v poho ta OSA, to si pouštěj co chceš.