» Poradna » Programy

Hitman-moc zrychlenej

ahoj...prosim vas mam dotaz - nahral sem si po dlouhe dobe Hitmana - resp. uplne prvni dil.. V poradku sem ho nainstaloval a spustil jenze jede hrozne zrychlene!! Uz jak zacina to "intro" tak se rychle prehraje a to samy dyz jdu treba dopredu tak je jak superman... mam visty a silnejsi notas ... nevite nekdo c os tim? diky moc mejte se

Odpovědi na otázku

no ja s tou hrou zkusenosti nemam, ale kamos pari taky starsi hry a musel si sehnat nejakej softik, co ti ucelne zpomaluje procesor.. na googlu to najdes.. nastavis si tam, jak moc ho chces zatizit a on pak jen neco pocita

Alebo akus vypnut 1 jadro ak mas 2 jadrovy CPU. Ja som tak spustil kopec starych hier v pohode.

U AMD dvoujader je na to AMD Dual Core Optimizer. U Intelu ...vlastne nevim.
Kazdopadne by melo pomoci priradit aplikaci jenom jednomu jadru.