» Poradna » Programy

Historie vytizeni disku

Zdravím , behem hrani se mi pomerne casto stava ze pc zamrzne na nekolik sekund a kdyz se potom podivam na grafy ve spravci tak vidim ze behem toho bezelo ssd na 100% ... Nevi nekdo o nakem monitorovacim programu co by ukazal zpetne jaky proces to udelal ? kdyz se mi pc odsekne abych se podival uz je pryc ...

Odpovědi na otázku

Sledovani prostredku

To zobrazuje pouze informace v realnem case pokud se nepletu

Pletes

Promin, pletu se ja. Ty nehledas Sledovani prostredku (ktere je opravdu jen v realnem case), ale Performance Monitor (perfmon.exe) - cesky nazev si nepamatuju.Sice ti nerekne (pokud vim), ktery program vytezuje, ale muzes potvrdit to vytizeni pri hrani. A pak uz treba Process Monitor na vysledovani toho, ktery program za to muze.

a kde to tedy vidim ? ja tam stale vidim jen aktualni hodnoty

Viz moje predchozi (delsi) odpoved...

tam vidim jen grafy vytizeni bez vypisu procesu

A docetl jsi to az k tomu Process Monitoru?

tak se ukazalo ze je to proces primo system... konkretne soubor ntoskrnl.exe ... nenapada vas co s tim ?

Nemáš náhodou SSD Kingston A400?

tak to uz si nevybavím co sem kupoval :D

Je to naky SanDisk myslim