» Poradna » Web a internet

Historie v anonymnim rezim v chromu

Dobry den. Chtela bych vedet, jestli se da nejak zjistit historie v anonymnim rezimu na Google Chromu..ne v pocitaci ale v androidu. Jestli to nijak nejde, je aspon nejaky prohlizec bez moznosti anonymity? Predem dekuju za odpoved.

Odpovědi na otázku

stačilo zadat do Google "chrome anonymní"a máš to:https://support.google.com/chrome/answer/95464Co se při anonymním prohlížení dějeChrome neukládá historii prohlížení, soubory cookie, data webů ani informace zadané do formulářů.Stažené soubory a vytvořené záložky budou zachovány.Vaše aktivita není skryta před weby, které navštěvujete, před vaším zaměstnavatelem či školou ani před vaším poskytovatelem internetových služeb.Jinak anonymní prohlížení je žádaná vlastnost a umí ji snad každý slušný prohlížeč. Nevidím důvod takovou věc blokovat.

Vim, jak spustit anonymni rezim, chtela bych ale vedet jestli se da i presto zjistit ma historie, treba i slozite. Jestli to vazne nejde, tak jestli lze nejak tento anonymni rezim v prohlizeci nemit...blokovat. Ano, ma sve dobre stranky, ja ho ale nevyzaduju z osobnich duvodu.

aky je dovod? skuste nejaku staru verziu chromu alebo iny "slabsi" prehliadac

Chrome i Firefox tohle umí už tak dlouho, že verze, co by to ještě neměla by nejspíš nebyla na dnešních webech vůbec použitelná.

Důvod je jasný, chce někoho šmírovat, jaké navštěvuje webové stránky a hrozně jí (nebo jemu) vadí, že když ona osoba použije anonymní režim, tak nic nezjistí :D

pokud bude na tvém PC keylogger, co "nahrává" kompletně historii všeho zadaného přes klávesnici + další věci, tak ano. Ale je to víceméně skoro vždy nelegální, často i trestné.Další věc jsou chytré routery (ty si ale myslím pamatují jen hlavní doménu - např. Seznam.cz a ne konkrétní adresy v rámci Seznamu), případně software podobného typu běžící např. u zaměstnavatele na serveru, přes který "teče internet" k zaměstnancům.Pokud jde o to např. dítkům blokovat pornostránky, tak je jednodušší je zablokovat přímo na routeru (ty chytřejší to umí) a pak to jde obejít mnohem hůř.

A jak se teda dela pro ty hloupejsi? Neni nejaly foto navod nebo tak?

A jako co konkrétně z toho?

buď jdou stránky zablokovat takto - funguje jen na konkrétním počítači:https://wintip.cz/501-jak-editovat-soubor-h... s tím,že místo adresy facebooku použiješ to co chceš zablokovat.... nebo https://support.microsoft.com/cs-cz/help/17199/windows-... .... případně provést zablokování na routeru - to jestli a jak t umí záleží na typu routeru

teď koukám,že to má být na androidu .... no tak tam hoodně zdaru .... jestli je to mobil potomka,tak by byl řešením nějakej dětskej luncher .... jestli přítel,tak toho na dětskej luncher asi neumluvíš

To zavání nějakým šmírováním... Ne, v anonymním režimu se historie zjistit nedá a anonymní režim nijak zablokovat nejde. Takže máš smůlu, ale šmírovat prostě nebudeš...

O to tak uplne nejde a i kdyby tak je to moje vec..Takze to nijak nejde? Pokud to nechcete napsat verejne, muzete mi napsat na e-mail. Nechci anonymni prohlizec ve svem telefonu, ani tu moznost.

Ano, je to tvoje věc a stejně tak je zase naše věc, že ti se šmírováním nebudeme pomáhat, souhlas? ;) A ne, přes telefon to opravdu zablokovat nejde. Nepochybně tam ten anonymní režim nepřekáží tobě samotné, ale vadí ti, že ho může použít někdo jiný a ty pak nezjistíš, co si prohlížel, že?. V tom případě doporučuji zamykat si telefon heslem, gestem nebo otiskem prstu, aby ti ten dotyčný do něj vůbec nelezl ;)

Nemusite hned psat tak osobne, mam na to dobre duvody, jen nemam potrebu Vam je tu vypisovat. Takze dekuju za odpoved na otazku, kterou jsem zadala a ostatni si prosim nechte.

Šmírování žádné dobré důvody nemá, to jsem si jistý...

Tak nám zkus aspoň ty důvody naznačit, třeba to pochopíme

tvl až bude tvojě díte fetovat, tak také nebudeš řešit, jestli mu náhodou nelezeš do soukromí, třeba tak.

To není tvoje věc ani náhodou. Minimálně je to věc i toho, koho chceš šmírovat. A v takové sviňárně Ti tady nikdo pomáhat nebude!

Dejte mi email, dám vám celý postup jak někomu políbit pr d e l. To, že chceš někoho takhle šmírovat znamená to, že do toho ti nic není. Další věcí je ta, že to dakazujete, že jste zoufalá a on podvádí > rozchod. Nebo tu osobu chcete šmírovat a mít pod kontrolou, to dělá narušená osoba a těhle osob se rádi kluci zbavují.Čím vím budeš dotyčného/dotyčnou sledovat, tím máš větší šanci, že ho ztratíš. Místo historie se spíše zamyslete nad sebou.

nebo jde o šmírování dítka a v té chvíli pak končí jakákoliv důvěra k rodičům. Osobně nemám nic proti např. blokování - "Internet platím já, takže tu žádné torrenty stahovat nebudeš." ale blokování = není to dostupné. Co se šmírování týče, tak jsem kategoricky proti a navíc je to ve spoustě případů trestné.

Když svému dítěti nedůvěřuješ, tak jako rodič si selhal a jakékoliv dostávání se dítěti do soukromí je snad to nejhorší co můžeš udělat. Sekne se a bude proti tobě... Takže i kdyby, pořád ta LUCKA je úplně v háji.

skus ho dat pod hypnozu, mozno si ako clovek spomenie na nieco co zabudol. Pusti si par dielov mentalistu a to pride samo.

To ti ako niekto vlastne bere mobil a Kika na ňom pecko či čo?

"někdo"

vy jste vsichni hrozne chytri, nechte ji bejt, nevite jake ma duvody!

Tady se odpovědi nedočkáš, jak vidíš, je to tady samej kretén

Já si myslím že jde o nevěru a potřebuje důkaz ,aby jsi byla 100% Jistá