» Poradna » Web a internet

Historie navstivenych webu přes Hotspot

Dobry den,obracím se prosim s dotazem... Při prohlížení webu ze soukromého iPadu došlo k tomu, ze ten se z nějakého důvodu připojil k hotspotu z firemního telefonu (na ktery byl primárně připojeny firemní ntb). Muze zaměstnavatel nějaký způsobem zjistit, co bylo z iPadu prohlizeno? Předem děkuji. BK

Odpovědi na otázku

Nemel ses v praci divat na p*rno.

O to se zrovna nejednalo, nicméně to stejne nebylo uplne vhodne. Každopádně děkuji za poučení.

Možná ano, možná ne. Záleží na tom, jak to má zaměstnavatel nastavené. Pokud firemní mobil má přístup k internetu formou VPN přes podnikovou síť, tak to zaměstnavatel vidět může. Pokud to nemá jako VPN, tak to vidět nemůže. By mě zajímalo, jak "došlo k tomu", že se to připojilo

Díky moc. Je to zvláštní. Nejspíš se využilo nekdy dříve. Každopádně iPad je připojeny na soukromou Wi-Fi, což by mělo byt Ok, ale proste se najednou připojil na hotspot.

Jj, pokud někdy v minulosti byl připojený, tak to samozřejmě může kdykoliv přeskočit, pokud je v dosahu. Každopádně bez znalosti nastavení firemních telefonů nelze odpovědět.

Je možne to nějak zjistit?

Těžko, jedině dotazem na firemního správce IT.

Díky moc!

Jinak, doufám, že "Boris Klimes" není tvoje opravdové jméno.

Není to ten pornoherec?

Co ja vim