HIS ATI Radeon HD 2600 Pro

Ahoj
Mám problém s Grafickou kartou HIS ATI Radeon HD 2600 Pro. V některých aplikacích se mi resetuje ovladače už se to tady párkrát řešilo tak jsem koupil lepší zdroj který má zatížení +12v/18A ale problém přetrvává i když nevím na co jsem ho kupoval když karta HIS ATI Radeon HD 2600 Pro nemá konektor na zvláštní napájení moje blbost. Potom někdo psal že u gigabyte udělali speciální bios na kartu Gigabyte ATI Radeon HD 2600 Pro,ale nevím jestli ho můžu použít na HIS.Jsem v celkem v pasti jestli můžete tak mi poraďte .
Sestava:
Cpu:CPU AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core 6000+ 3.0GHz 2x128kBL1 2x1MBL2 125W socket AM2
MB:GIGABYTE MB Sc AM2 M56S-S3, nVidia 560, 4xDDR2, 4xSATA2, Raid
gk::HIS ATI Radeon HD 2600 Pro
RAm:DIMM DDR2 512MB, 800MHz, A-DATA 4x
HDD:Samsung 250 GB SATA II 7200 RPM, 8 MB Cache-3
OS:Windows xp sp2

Odpovědi na otázku

Mal som rovnaký problém len kartu som mal Sapphire. už som bol z toho zúfalý poskúšal som rozne verzie ovládačov a skúsil som aj omega ovládače a nič nepomohlo.potom som už zo zúfalstva nainštaloval Vistu a zrazu problémi niesu. ATI asi zmrvilo ovládače pre XP alebo nejaké zhoda všetkých ovládačov na PC spôsobovala pod win XP problém. Už mi to funguje cca týždeň bez problémov.

tak jsem zkošel použít nějaký nový ovladač na stránkách his a po restart mi to uplně zhodilo obraz na zakladní rozlišení při 4bitech a opravit nešlo.