» Poradna » Programy

Hirens Boot

Zdravím pánové,zajímá mě program Hirens Boot, ale nevím přesně k čemu to je, ale viděl jsem, že pomocí toho jde ukázat heslo, naklonovat disk, obnovit data... Umí to ještě neco jiného a jsou ty funkce správné (jakože jestli to opravdu umí ukázat heslo...)?

Odpovědi na otázku

Google má výpadek?

Je to sada SW, ktere dokazou laccos, umistena na bootovacim CD. Respektive pripravena na vypaleni bootovaciho CD. Podrobnosti si snadno najdete sam.Laikovi je to k nicemu.

Je to něco jako pěkná sada chirurgických skalpelů. Když s nimi umíš, je to paráda. Když víš prd, jen tím někoho zabiješ nebo minimálně zmrzačíš. V případě Hiren's BootCD si zmrzačíš PC.

podle znění dotazu to není určeno pro tebe...

Naopak. Pokud si to neumí najít, není nic lepšího než si to zkusit.Chápu, že jste se narodil už se všemi znalostmi a zkušenostmi, ale někteří z nás se musí učit celý život, a to pěkně draze...

Tak určitěěě...nejlíp na svém domácím PC bez jakékoliv funkční zálohy...to ti pak hezky poděkuje až přijde o data

I kdybyste měl pravdu; tak se alespoň naučí zálohovat.

Je to jeden z nejlepších kompletů na práci s PC. Ale už jsou v něm zastaralé programy, samozřejmě plně funkční, ale jen do WIN7, s novějšími systémy už pokulhává. Proto si sežeň "DLC Boot 2019". Zde již můžeš plně pracovat s nejnovějšími oper.systémy.