» Poradna » Web a internet

Hikvision Hik-connect

Ahoj, mám přidanou kameru Hikvision přes www.hik-connect.com. Kdyby chtěl někdo jiný mít přístup na tuto kameru, může si ji přidat do svého účtu tak, aby zůstala v účtu původním (nechci dávat svoje přihlašovací údaje)? Jinými slovy, může být jedna kamera zároveň ve více účtech na www.hik-connect.com?Děkuji

Odpovědi na otázku

V účtu vidím, že je možné kameru sdílet. Takže to by mohlo stačit.

Ano, jde to přes sdílení. Ale abych pravdu řekl, nepodařilo se mi to u zákazníka zprovoznit

Tak já jsem to teď zkusil a šlo to. Pokud je v kamera normálně v účtu vidět a online, tak stačí zřídit nový účet zákazníkovi (pokud nemá svůj) a potom nasdílet a použít jeho email (který má registrovaný v účtu) nebo mob.číslo. On se potom přihlásí do svého účtu v mobilu, klikne na tu kameru co se mu nasdílela, zadá verifikační kód a už frčí.

Snažím se vyhýbat tomu, abych to musel řešit přes servery výrobce a vždycky tlačím zákazníka, aby si u poskytovatele internetu zařídil veřejnou IP. Potom všechno funguje bez potíží a snadno můžu dát přístup více lidem, když zákazníci potřebuje. Takže přes ten Hik-connect jsem to zkoušel jen jednou a nepovedlo se. Ale díky za tip, jak se k tomu dostanu, tak to zkusím.