» Poradna » Ostatní

Hijack this

zdravím,nějak se mi nezdá moje pc,můžete mi prosím poradit,když tady dám log?děkuji.Logfile of HijackThis v1.99.1Scan saved at 20:54:53, on 23.5.2007Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16441)Running processes:C:\WINDOWS\System32\smss.exeC:\WINDOWS\system32\winlogon.exeC:\WINDOWS\system32\services.exeC:\WINDOWS\system32\lsass.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\spoolsv.exeC:\WINDOWS\Explorer.EXEC:\Program Files\Eset\nod32kui.exeC:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXEC:\WINDOWS\system32\RunDLL32.exeC:\Program Files\CyberLink\PowerCinema\PCMService.exeC:\WINDOWS\system32\ctfmon.exeC:\Program Files\Logitech\Desktop Messenger\8876480\Program\LogitechDesktopMessenger.exeC:\Program Files\CyberLink DVD Solution\Multimedia Launcher\PowerBar.exeC:\Program Files\PeerGuardian2\pg2.exeC:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMBgMonitor.exeC:\Program Files\Logitech\SetPoint\SetPoint.exeC:\Program Files\Common Files\Logitech\KHAL\KHALMNPR.EXEC:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4ss.exeC:\Program Files\Eset\nod32krn.exeC:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exeC:\Program Files\CyberLink\Shared Files\RichVideo.exeC:\WINDOWS\System32\PAStiSvc.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4gui.exeC:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexingService.exeC:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexStoreSvr.exeC:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\kpf4gui.exeC:\DOCUME~1\TATA~1.HAJ\LOCALS~1\Temp\eauninstall.exeC:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exeC:\Program Files\Mozilla Thunderbird\thunderbird.exeC:\DOCUME~1\TATA~1.HAJ\LOCALS~1\Temp\Dočasný adresář 2 pro hijack.zip\hijack\HijackThis.exeR1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://google.icq.com/search/search_frame.phpR1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://google.icq.comR0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Pravdu díš: už kvůli alkohol 120% bych nasadil format C:\q

Jdi na viry.cz , tam ti poradej ;)

viry.cz > forum > HJT logy ;)

to je jenom půlka logu.nechoď na viry,poď k nám na PC-HELPhttp://www.pc-help.cz/ sekce Hijackthis nebo Viry, antiviry, firewally..

jinak v tom co si poslal,šmejdi vidět nejsou

A nebo k nám- první půllitr zdarma!

Co se Ti nelíbí v Tvé herní mašince? V daném logu není nic špatného, když nepočítám ovladače nVidia a pochybné programy typu Alcohol Ale obojí sis instaloval asi vědomě, že?