» Poradna » Mobily

Hifi mikrosystém

Mohl by mi někdo doporučit dobrý hifi mikrosystém? Do malého bytu - hlavně dobrý intimní zvuk, nemusí mít bluetooth, musí umět různé zvukové formáty, pěkný, ale úsporný design, cena tak plus mínus 15 tis. Vždycky jsem měla nějaký Panasonic, ale už to tak 10 let nesleduju. Dík.

Odpovědi na otázku

ONKYO CS-255 - mam to v obyvacketaktiez zaujimavo vyzeraju:Panasonic SC-PM250EC-S Pioneer X-EM22

Denon RCD-N9 (13 490 Kč) + reproduktory SC-N9 (2 890 Kč)nebo levnější DRA-N4 (9 590 Kč) + reproduktory SC-N4 (2 590 Kč)---http://www.eurostar-ostrava.cz/cs/katalog/28-mini-systemy/

,,intimní zvuk,, no Michaelo...