» Poradna » Notebooky

Hibernace

Dobrý den, mám notebook asus a nikdy jsem s ním neměla nějaký velký problém. Včera jsem nt normálně vypnula a šla spát. Následující den (tedy dnes) jsem nt opět zapla a naskočilo takové to "načítací" kolečko a pod ním "hibernace". Zkoušela s ním trošku "hejbnout" i sestra pomocí tlačítek ctrl+alt+del a nt nic. Neareaguje na žádná tlačítka (ani vypnutí atd. ..). Hledala jsem všude možně po internetě a odpověď jsem bohužel nenašla. Obyčejně bych s tim nedělala takovou vědu a počkala bych třeba pár dní na odborníka, ale já za dva týdny skládám zkoušky a i musím dodělat ještě několik věcí do školy, které mám uložené na svém nt a ani tento "rodinný" mi moc nepomůže.Děkuji za každou vaši odpověď.

Odpovědi na otázku

Vypnout natvrdo (podržet tlačítko) a pak normálně spustit. A až PC poběží, vypnout nesmysl "fast boot" (rychlý start).

No, ale ani tohle nepomáhá..

Zamacknout a drzet stlacene - cca. 4 - 5 vterin...

A kde najdu fast boot?

Nech to zaplé v tom stavu, odpoj nabíječku a vyndej baterku. Baterku nech venku a zapoj nabíječku, zapni notebook. Pokud to nepomůže odpoj kabel a zase to zapni takto tak 3x pak by se mělo zobrazit bla bla a dáš spustit obvyklým způsobem nebo jak přesně to tam jeDruhá možnost hned po prvním zapnutí se proklikat do nouzového režimu

Bravo. A nezapomeň u toho taneček.