» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hibernace

zdarec, můj dotaz ohledně hibernace na ssd,w 8.1-spokojenost,při vypnutí hibernace je boot pomalejší zmizí funkce rychlého spuštění nebo je deaktivovaná?

Odpovědi na otázku

Ano, Windows 8/8.1 používá hibernační soubor jako cache posledně/nejčastěji spuštěných aplikací.

hm,doufal jsem že i po zakázání hibernace je funkce rychlého spuštění aktivní,no co už,dík.

no, a jde ten hibernační soubor změnit - zmenšit?

Pleteš si pojmy.V OS W8.x je by default zakázané vypínání OS.Zákazem hibernace (nebo jiným příkazem z cmd) lze opět povolit klasické vypnutí OS s následným čistým startem.Start OS W8.x je obvykle na stejném hw pomalejší než v případě OS Vista|W7.

Ne.Presneji ono to mozne je. Staci zmensit / odebrat RAM. Ale to asi nechcete. ;o)(Skutecnym resenim je pouziti dostatecne velkeho SSD.)