» Poradna » Programy

Hezký editor pro Javu

Zdravím,mám jeden problém. Potřeboval bych nějaký Pad like editor, velice jednoduchý, jedinou funkci co bych po něm vyžadoval je pořádné zpracování pro CTRL+space a nějaká trochu lepší možnost správy projektů (o chloupek lepší než je v PsPadu :)...no ale hlavní podmínka je: 400MHz, 128MB RAM...snad jste můj dotaz pochopili, tak poraďte.. díky moc...

Odpovědi na otázku

Kdyz napises autorovi PSPadu a pujde o rozumny pozadavny tak si myslim ze je zapracuje do nektery z budoucich verzi. Ale jestli na to spechas tak to asi bude problem.

jo, ja to potrebuju ted... pokdu to nekdy PSPad bude umet, tak budu jen rad, ale ted potrebuji neco jineho.. proste nejaky jiny Pad.. je jich tolik, ale ja nevim, ktery je ten vhodny...