» Poradna » Web a internet

Heuréka - podvodné recenze

Take se Vám stává, že si Vaše konkurence sama píše kladné recenze na svůj e-shop na Heuréce? Jak to řešíte? Má to nějaké chytré řešení? Heuréku to evidentně nezajímá...

Odpovědi na otázku

Podvodné hodnocení obchodu jsem zatím viděl u mall.cz , který dováží zboží bůhví odkud a např. doba dodání je v rámci měsíců, kontakt s obchodem se nedá uskutečnit a tudíž řešení reklamací je také velké tabu. Ale na heurece jsou překvapivě všichni spokojeni :D , kdežto zde je to pravý opak http://www.srovname.cz/mall-cz/obchod/recenze/d.435 .

Ne, nakupuju výhradně u prověřených obchodů jako je czc nebo alza. je mi jedno jaké tam je hodnocení, vím že s nákupem budu spokojený. Ty ostatní obchody beru jen jako porovnání. Těch pár ušetřených korun mi nestojí za ty případné problémy, když to budu kupovat od nějakého neznámého Tondy Vopičky.

Napište na podporu Heureky. Reagují dobře. Možná nesmažou hned ta hodnocení, která uvedete, ale když se podobných stížností sečte víc, tak se podle toho zařídí.