» Poradna » Windows (a jiné OS)

Heslo

Nevím proč, ale najednou po mně počítač požaduje, abych si obnovil účet. Zadám svůj e-mail a protože neznám heslo, tak kliknu na zapomenuté heslo. Okamžitě mi přijde na můj e-mail nové heslo a když ho pak zadám, tak mi to řekne NEPLATNÉ HESLO. A to se stále opakuje. Poraďte co s tím prosím.

Odpovědi na otázku

Pokud máš originál licenci tak napiš přímo na podporu.

A co má licence společného s heslem k účtu MS?

Že ho nepošlou k šípku když řekne že ten účet potřebuje k přihlášení do kradených windows?

OMG.Účet u MS mužů mít aniž mám jedinou licenci. Platnou, neplatnou, aktivovanou, upiratenou..Účet je jen prostředník/nástrojHeslu do MŠ účtu je jedno na jakým stroji seprihlasujes.Mlč když víš prd.Není začPa

Obnov heslo přes email ale dej tomu pár minut aby se změna projevila i na straně MS.Klidně tam může být i limit pokusů o obnovu.Zkrátka to neprohanej a dej technice šanci reagovat.Není zač.Pá.

Vypada to na phishing/virus. Skus to z jineho PC/mobilu.https://account.live.com/password/reset

To co ti přijde na e-mail není nové heslo, ale pouze kód který na stránce MS zadáš aby se s tebou vůbec někdo "bavil". Teprve pak tě to pustí dál, k procesu obnovy skutečného hesla...