» Poradna » Ostatní

Heslo v raru

Potřeboval bych zjistit heslo v rar souboru. Zkoušel jsem program Advanced RAR Password Recovery v. 1.53 , ale při spuštění mi vyskočilo okno ARPR doesn't multi-volume archives. Jde heslo zjistit ještě jinačím programem?? díky

Odpovědi na otázku

Pokud je heslo delsi jak 5 znaku, budes mit co delat hooodne dlouho.Stoji ty ty mesice louskani hesla za to?

stojí jinač by jsem tu nepsal

ta to rychlo prejde, po dvoch dnoch (z nejakych 200 co este ostava) prace PC, ked bude mat cpu stale na 100% vytazene hladanim hesla, a nebudes moct na nom nic robit.