Heslo v biosu

Dobrý den, koupil sem starší pc HP a mám problém, nemůžu se dostat do biosu. Je tam heslo které nevím. Na základní desce je na přemazání biosu tlačítko jenže nevím jestli tím nemohu něco podělat ? Děkuji za odpovědi :D

Odpovědi na otázku

Nemůžeš, není důvod.

Děkuji :D

Nic tím nepoděláš, ale heslo to nejspíš neodstraní.

Díky

Vyndej na chvilku baterii ze základní desky,ale pak musíš v biosu nastavit čas a datum.

Jak píše kolega, není jisté, že to je jen obyčejné heslo BIOSu.

Tak nějak. U těch značkových primárně podnikových mašin člověk nikdy neví. Před tím pokusem o reset bych možná ještě raději zkusil zagooglil, jak se chová ten konkrétní model, ať si nedodrbe třeba bootování a heslo tam stejně zůstane, bez kterého to nepůjde opravit.