» Poradna » Programy

Heslo uplay a podpora

Dobrý den chtěl bych se vás zeptat co mam dělat když jsem zapomněl heslo k Uplay dam restart hesla tak mě vyskočí poličko zadat email na který mě posle podpora odkaz na obnovu hesla svůj email jsem tam napsal a žádný email od podpory Uplay nedošel nevíte co s tím mám dělat mam tam novy hry napr far cry 5

Odpovědi na otázku

Zkus tam zadat adresu mailu, ktery si pouzil pri registraci.

prave ze jsem ji tam zadal

Tak se mrkni do Spamu

ve spamu taky nic není

ve spamu taky nic není :(

Buď dáváš špatný email nebo se obrať se technickou podporu, s tímhle ti tu nikdo nepomůže, překvapivě...

ok dekuji