» Poradna » Web a internet

Heslo na Instagram aktivovany pres Facebook

Zdravim. Jak lze zjistit heslo uctu na IG, kdyz byl aktivovan pres FB? Myslel jsem ze bude stejne jako na ucet na FB, ale nikoliv. Nelze jej ani ziskat pomoci emailu ohledne zapomenuteho hesla, mail opet odkazuje na prihlaseni pomoci FB. Jde o to ucet uplne smazat, coz prave vyzaduje neexistujici heslo. Vi nekdo jak na to? Dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

Ja bych se zkusil obratit na podporu. Je mozne, ze tuto eventualitu opomneli nebo "opomneli", opomenuti branici lidem mazat ucty by jim totiz nemuselo byt proti srsti.

Řešil jsem přesně ten samý problém asi měsíc zpatky, asi po 30 minutách klikání se mi to podařilo... Ale brání se dost :D

Už si to úplně nepamatuju, jak se mi to nakonec povedlo, ale myslím, ze to šlo přes zapomenuté heslo. I když se člověk přihlašuje přes FB, tak tam pořád má někde nastavenej nějakej email a přes ten šlo obnovit zapomenuté heslo.

Když se chci přihlásit na instagram přes
Facebook, mám žádat heslo facebooku nebo instagramu. Nejde to , děkuji.