» Poradna » Programy

HESLO na facebook Prosím spěchá :(

Dobré ráno, potřeboval bych zjistit heslo mé přítelkyně co má na facebooku jelikož se mi zdá že mě podvádí s jiným pořád si tam s někým píše atd. Nebudu vám to tu rozepisovat o to nejde. Prostě potřebuji program který zapíše to co ona napíše nebo uloží to heslo co tam napsala. Taky nesmí vidět že ten program jede jako třeba ikonu na ploše nebo (v pravo dole ikonu u času).... Zase problém že má slabý notebook takže tam nemůžu navalit program co jsem měl doma v mojem notebooku již před rokem ten samý incident. Program dotil každou otevřenou stranku atd. ale byl náročný. Program na zjištění hesla když si otevře facebook napíše svůj EMAIL + heslo aby se to heslo někam napsalo vyfotilo nebo uložilo. Nevíte o některém ? Prosím :(

Odpovědi na otázku

Politicky nekorektně a "neempaticky": Zku*vysyn vyžaduje spoluúčast na trestném činu!Skvělé! Jsem zvědav, jak dlouho tento "dotaz" tu bude!

Ale no tak pane kolego Jsou přece prázdniny, počasí nic moc, nuda a tak se vymýšlejí infantilní blbinky, to Vám přece nestojí za BAN

Tak děkuji moc teda poradím si sám...

vem ji sekyrou a zakopej pod uhlí

K u r v a nemám čas hledat ten program za chvíly dojede :D a já nic nemám..

Dle čl. 10 odst. 2 Listiny základních práv a svobod má každý právo na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a rodinného života. V každém případě je nutno jakékoli utajené sledování činnosti uživatele na počítači, s nímž tento uživatel neprojevil souhlas, nebo které nemá podklad v zákoně, považovat za odporující tomuto ustanovení Listiny. Dále Listina v čl. 13 stanoví nedotknutelnost listovního tajemství a tajemství jiných písemností nebo záznamů, uchovávaných v soukromí nebo zasílaných poštou nebo jiným způsobem (s výjimkou případů, stanovených zákonem). Listovní tajemství se dle tohoto článku vztahuje i na zprávy podávané telefonem nebo jiným podobným zařízením - v případě, že je pomocí *********** sledována e-mailová nebo jakákoli jiná komunikace, jde o současné porušení práva na soukromí i listovního tajemství.Neoprávněné užívání ******* samozřejmě může být za určitých okolností kvalifikováno jako trestný čin. V trestním zákoně lze nalézt dvě skutkové podstaty, jichž se takové jednání může dotýkat - trestný čin „Poškození a zneužití záznamu na nosiči informací“ dle § 257a tr. zákona, a „Porušování tajemství dopravovaných zpráv“ dle § 239 tr. zákona. Prvně jmenovaná skutková podstata dopadá na situaci, kdy pachatel získá přístup k nosiči informací a v úmyslu způsobit jinému škodu nebo získat pro sebe nebo třetí osobu neoprávněným prospěch tyto informace neoprávněně zneužije (odst. 1 písm. a), nebo učiní zásah do technického nebo programového vybavení počítače nebo jiného telekomunikačního zařízení (odst. 1 písm. c). Základním předpokladem této skutkové podstaty je získání přístupu k nosiči informací (záleží na tom, jak široce soud tento pojem vyloží), a úmysl orientovaný ke způsobení škody jinému nebo k získání neoprávněného prospěchu.(JMÉNO PROGRAMU TAM NENAJDEŠ JE POD "******" :) )Jo, a dával bych si pozor, kdokoli v této poradně tě může Ukázat celý příspěvek

Ano, to bude asi vůbec nejlepší, v partnerských vztazích to tak normální lidé dělají už po staletí, že si to vyřeší sami a netahají to na IT Poradny. Ale co už chtít dneska po Facebookových omezencích že ....

Ty jsi pěkný haj.zl - ty by ses uplatnil v minulém režimu. Potřeboval bys po tlamě !!!!

To už se dávno stalo... Podpora navádění k trestnému činu to prostě je, ať se Lutonský třeba "empaticky" rozkrájí.

Kvuli babe takhle blbout..? Najdi si jinou, z dediny, kde nemaji FB

Taková "dědina" ještě dneska existuje? Vždyť už i v Řiťměřicích mají ten "rychlý internet"

A ženský hodně dříve narozené z této dědiny hledají na fb chlapa.

No do prd..., ty reklamy mi ani nepřipomínej. Nejvtěší hnus jsou ty z chaty, nějaký teenager sedí u notebooku a říká (nepamatuju si to doslova) "co bych tady bez internetu dělal, zahraju si on-line hry s kamarádama". To vůbec nemusí na nějakou chatu jezdit, rodiče nemusí chatu ani vlastnit, naprosto vyhozené peníze. Normální člověk si jede na chatu odpočinout, vyčistit mozek od každodenní rutiny...teenager ať jde do lesa třeba na hřiby, maliny, jahody...třeba potká medvěda a bude mít větší adrenalin, než v nějakých počítačových hrách. To už fakt není možné tohleto, ještě to cpou do lidí v reklamách...společnost byla a je konzumní, ale stává se asi čím dál víc konzumější a konzumnější...jde to do nekonečna? Jde, ale jednou se z lidí díky této nucené řízené "evoluci" stane nový druh, Homo Technikus Kunzumus.

A ono už hodně lidí si přestalo uvědomovat význam přírody. Jsem městský člověk, i když jsem vyrůstal v relativně malém městě (necelých 20 000 obyvatel), ale naprosto nechápu jak nějaký "člověk" může nemít rád přírodu a zvířata. Jistě, někdo má k přírodě vřelý vztah, jiný ne, ale měl to být minimálně "takový normální vztah", vyloženě nemít rád přírodu a zvířata je...hnus. KAŽDÝ člověk by si měl uvědomovat, že i my jsme součástí přírody, potřebujeme její služby a tak. No, ale cesta by byla, bohužel máme potenciál se od přírody a všeho zcela odprostit, za xx let se to může stát, a vše nahradit technikou, být ryze technická společnost. A třeba se dáme na cestu Borgů , zatím těžko předpovídat co bude, ale tohle bych nechtěl. Jsem pro symbiózu techniky a přírody, i to jde.

Ty mínusy mně někdy fakt baví. No tak jo, jezdi si na dovolenou pařit hry s kamarádama (to mlžeš dělat doma), propař si pobyt na chatě nebo někde v zahraničí, v "exotické" zemi pařením her...co bys ku*va někde třeba v Malajsii...nebo i třeba v někde Japonsku ve větším městě dělal bez internetu? Jo internet se hodí i na té dovolené, člověk se mrkne na místní stránky všeho možného, třeba na tamní spoje MHD atd., občas kvůli zaměstnání MUSÍ zkontrolovat maily a tak, ale čeho je moc, toho je příliš. "Co bych tady dělal bez internetu, si zapařím hry s kamarádama"...HNUS

Máš naprostou pravdu. Žiji na vesnici s cca 200 obyvateli a na chalupu do vesnice s cca 100 obyvateli si jezdím odpočinout z důvodu prachmizerného mobilního signálu. Občas tam dojde i SMS.

S podobnejma věcma sem nechoď, tady nechce nikdo napomáhat s trestným činem.........

To už si zkoušel na CzTHledej si slečny bez FB

Hele, tohle nikam nepovede. Když zjistíš, že nějakého jiného přecijen má, tak co uděláš? Nafackuješ jí? Nebo ji vyhodíš z domu? Ta druhá možnost už je asi snesitelnější, ale dá se k ní dojít podstatně jednodušeji.Prostě si sedněte a otevřeně si o tom popovídejte. Když Ti řekne, že někoho má, tak si o své budoucnosti povykládejte společně. Popř. jí řekni, že Ti na ní záleží, a že neskákáš do stropu z toho, co na tom FB dělá. A když Ti řekne, že je všechno v pořádku, a Ty potom nějak vypátráš, že s někým přesto ten poměr má, tak se s ní rozejdi. Prostě budeš vědět, že tohle není ta pravá.(Pozn.: Taky je možnost, že se navzteká, jak jsi žárlivý a podobně. Potom bude taky lepší rozchod, neboť takový vztah, alespoň dle mě, moc vizi nemá)

Heslo je ti k ničemu... jestli neni úplně vypatlaná, tak na jejím fb nic nezjistíš mimochodem když už to máš v hlavě nastavený tak, že chceš takto podlým způsobem špehovat její fb, tak je nejvyšší čas ten "vztah" ukončit. Je léto, dej si voraz, budeš "svobodný", nezadaný, free a happy a můžeš s naprosto čistým svědomím balit roštěnky na koupalištích jaké chceš a kolik chceš.

Osobne doporucuji prostudovat §181, §182, §183, §230 a §231 trestniho zakoniku. Predevsim si predem zjistit sazby odneti svobody, abys vedel do ceho pujdes.

Vzťah, kde nefunguje komunikácia sa neoplatí udržovať.. Dospej a nájdi si inú

Tak co jsi zjistil, klátí ji někdo nebo ne?

Koukněte se do historie. Nebo si nainstalujte program na zaznamenávání historie klávesnice.... Tyhle dotazy jsou stejně divné jako Justin.......

Kdes byl kokůtku, už jsi tady chyběl, pro pobavení jsi nezbytný

Byl jsem pryč a kde to vás nemusí zajímat. Vy jste mi taky chyběl a ty vaše kecy bez nich jsem ani nemohl spát :)

Je to dost poznat, ta nevyspalost, běž si zdřímnout ať ty další bláboly mají alespoň trošku hlavu a patu ...

A vy dojděte za dětským psychologem ať vás vyšetří.

Debílek-mobílek.com?

Alespoň normálně poradím a nebuzeruju druhý

Co je na tvých radách normálního ????

Ich je jen místní hochštapler

Další takový co si včera vymyslel novou přezdívku a teď z něj srší "super nápady" - debi.le

Tak tím, že si poradil tomuhle impotentnímu zoufalci s špehováním své partnerky. Vlastně obtěžuješ (nebo jak ty rád říkáš: "buzeruješ" ) ji.

Evidentně jste byl v lochu...a jak to vidím, tak se tam brzy zas vratíte.

Divím se že v blázinci máte povolené PC........

Ne mobil.com, ale debil.com.

Jsi normální?!

Jsi sobecký utražárlivý chudák. Jestli ji miluješ, tak ji budeš věřit. A jestli vztah nefunguje, tak ho nemá cenu dál prodlužovat, nějaké "důkazy" pomocí zpráv na ksichtoknize nejsou potřeba. Zmiň se o svém podezření a uvidíš, možná to skončí okamžitě. A i kdyby ti tady někdo tu hnusotu poradil a přítelkyně zjistila, že ji kontroluješ, tak by to možná skončilo taktéž okamžitě...

Ne. Ty si neporadíš. Protože ty jsi ha.zlík k pohledání, blbečku hnusnej. Vypadni odsud.

Ty seš ale prevít.

Běž s tím spamem do prde|e!

Další z tvých super prográmků na zbourání systému? Když nekradeš, tak sem dáváš tyhle s.ačky! Radši se na to vykašli a nepiš sem nic.......kdo má ty lidi před tebou pořád varovat.....

No a co uděláte až se tam dostanete? Co uděláte když zjistíte, že Vás "podvádí"? (podvádí v uvozovkách, protože Vás by "podváděl" každý, když své partnerce tolik věříte) řeknete jí to? že jste to zjistil, tím, že jste si ji hacknul na účet?A co udělá ona až zjistí, že jste se ji hrabal v FB? Vy jste vážně zoufalec a vaše "přemýšlecí kapacita" je velice nízká.

A ještě něco.. kdo mu pomáhá/bude pomáhat taky se dopouští trestného činu tak jako on :)

jeee, paroháč

Žárlivost je hodně špatná vlastnost.Je to pokus si někoho přivlastnit. Zkus se sebou něco dělat, jinak s tebou žádná baba nevydrží.

A CC cleaner jste ještě nezkoušel?

Clovek, ktory robi nieco co nema a vie o tom, ze to nema robit sa prezradi sam. Staci si len dobre vsimat.

+1000000, dost dobře řečené.

Ktorykolvek keylogger to urobi (napr. Award) . Mnohe aj vedia ukladat screenshoty po kazdom kliknuti mysou, alebo v intervaloch, takze sa jej nemusis prihlasovat na account (co uz rozhodne nie je v poriadku, dovody chapem, ale skus sa tomuto vyhnut). Niektore vedia aj posielat zachytene udaje na email.Dalej je taka appka (packet sniffer) na Android, teraz si nespomeniem, ako sa vola, ktora ti na rootnutom Android mobile umozni vidiet kopiu jej FB stranky, ak je na tej istej wifi a je prihlasena na FB. Otazne ale je, ci to ma vobec vyznam lebo: 1. ked sa pytas taketo veci, je otazne, ci mas dostatocne technicke predpoklady to urobit. Nezabudni, ze sa o tom nemoze dozvediet. Na jej ntb by som to nedaval, skor ju nechaj prihlasit sa na tvojom.2. ked jej neveris, mozno by bolo lepsie poslat ju do riti rovno a usetris si zbytocny stres. Ako si predstavujes buducnost s niekym, komu nedoverujes?

Martine, Martine, psychina tě nemine

Buď si sní o tom promluv, že máš to podezření na to a buď ti svůj fb ukáže nebo ne, a ta druhá varianta je to, že si vezmeš nějaký oblečení na sebe, aby tě nepoznala, a budeš jí sledovat hlavně zdálky a nenápadně a aspoň se provětráš venku místo toho, aby si četl její fb.

A kameru?kameru v ložnici maš?Zaběry jak klátí s někým jiným můžeš připadně zpeněžit jestli je nadprůměrně schopná a ten s kým tě podvádí není neschopné dřevo - samozřejmě je nutno to provest tak aby stopy nevedly k tobě.Mysli pozitivně a snaž se ze situace vytěžit nějaký osobní prospěch - kamerama bych začal.

To máš za to, že sis vybral hezkou přítelkyni. Rychle od ní uteč a najdi si takovou o kterou by sis ani kolo neopřel. Na tu budeš nadosmrti sám.

Skus nějakej keylogger

TY SI VÁŽNĚ MYSLÍŠ, ŽE JAKÝKOLIV VZTAH NA INTERNETU, JE VÁŽNÝ ??!! Ani přátelé se tam neznaji. Na tož, aby tvoje žena tě podváděla. Má tak maximálně 5 000 falešných přátel.

Heslo tvé přítelkyně. To je nefér, chtít lézt do soukromí. Kdyby jsi byl pravý přítel, tak by jsi to nedělal a pokud ano, mělo by jít o snahu si o svém domnělém sokovi zjistit skutečnosti za účelem ochránit ji před různýmí individui, kteří by ji chtěli oklamat jen pro svůj požitek. Ty to s ní přece myslíš dobře a chceš jen její dobro.

Použij program TeamViewer, řekni, že si s ní chceš zachatovat, (což ten program umí nepřímo), ale zároveň pod jejím účtem spusťl libovolnou aplikace, máš na výběr keylogger,nebo sledování trafficu http://www.zive.cz/clanky/ukradli-jsme-ucet-... PS, talky můžeš na nižší úrovni udělat odposlech, zjisti si kde bydlí (to asi víš), a zjisti si připojení k internetu její - a udělej útok man in the middle

neni problém pokud nemá adresu v Seznamu ji nějak k tomu dovézt a pak se tam s ní seznámit pod jiným jménem a fotkou. Pak uvidí co je jeho milá za potvoru. Ostatně jaký šel taků potkal, obá stejnací

Proboha lockni už tohle debilní vlákno, protože ty chujoviny co tady někteří vymýšlejí to je fakt na blití ...

Už aby poradna byla jen pro registrované a pro tazatele zvláštní poukaz(kod) a další dotaz jen po ověření svéprávnosti. To nás tu ubude

No já doufám, že už se na tom dělá. Jsou prázdniny a redakce asi užívá volna, což je vpořádku, ale hned jak se zase dají do práce, měli by tady s tím cvokhausem udělat krátký proces ...

Od zítra už asi budou premávat, mam to v emailu.

Super. Taky jsem už s jedním moderátorem komunikoval a zatím to vypadá že se něco děje. Dva idioty už zabanovali definitivně a provoz jiných se zde celkem omezil, ale je moýné že je to tím že děcka mají prázdniny a v září se to tady zase objeví ...

Ja jsem zapoměl sve heslo a nevim co mam delat