» Poradna » Windows (a jiné OS)

Hesla ve Windows 7

Ahoj.V práci používám při montáži elektroniky počítač na kterém si ve svém účtu spouštím různé pomocné programy.Například program kterým načítám BAR kódy.Všechny spouštěné programy (i když jsou spouštěny v mém účtu) chtějí heslo.Pokud jsem prvně zadal před několika měsíci heslo tak mi systém nabídl abych si heslo uložil. Příště jsem ho už nemusel vypisovat (kolonka byla už vyplněna).U některých jsem si ale heslo neuložil a tak bych rád zjistil jak mám postupovat abych vyvolal opět dotaz jestli chci heslo uložit.Nevíte jak na to?Díky.

Odpovědi na otázku

Změň svůj účet ze standard na administrator. Pak už tě hesla nebudou otravovat - nikdy.

To nejde.To je firemní počítač na kterém se střídá několik lidí - směny.Teda asi to nejde, ale můžu to vyzkoušet

spis bys mel nastavit prava, aby mohli zapisovat pro urcite potrebne slozky a programy i uzivatele bez admin prav, pripadne nainstalovat do jine sloznky nez program files

A co heslo odstranit, restart a pak znovu založit.

Ovládací panely - Správce pověření