» Poradna » Programy

Heroes of might and magic V,VI,VII

ahojte neviem sa rozhodnúť máte niaké skúsenosti s strategickov hrou Heroes of Might And Magic? Ak áno ktora verzia je podla vás naj? V, VI ,VII ďakujem

Odpovědi na otázku

Nedavno jsem chtěl zapařit VI, bohužel jen černá obrazovka :D Prej tam maj chybu nebo co.

Ja som túto hru hraval ked som mal 7-9 strašne ma to bavilo hravál som to s bratrancom vždy sme hravali a teras mám 15 a chcem si to zahrať klasikaVeď to poznáte nostalgia musím si to zahrať vždy to bolo top ak niekdo hľadáte hru túto odporučam

já hrával V na vejšce :D když sem nedavno VI nerozchodil, asi půjdu brzy do VII. Ikdyž i na VI je návod, jak to spustit, jen jsem línej se s tim matlat :D

Ja som HM&M skoncil pri verzii IV, ktora bola a mozno stale je povazovana za najlepsiu verziu tejto hernej serie. Mam zakupenu V a VI, ale nikdy som ich ani nespustil.

To si pleteš, nejlepší je považovaná 3

A ktorú mi odporučiťe kúpiť?

Kup VII je nejpodobnejsi na 3... Petka je fajn ale na skirmish nic moc 6 jsem nehral ale prej taky jak ta 5....sedmicka je super...

2,3,4.. od 5. dílu tu sérii považuji za odpad..

Mne třeba Heroes VI. docela bavilo, a občas si ho zahraju, nicméně pokud vám nesejde na grafice, tak III. díl je absolutní klasika a velká zábava dodnes:https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_...

A je taky v HD edici https://hry-pro-pc.heureka.cz/heroes-of-might-and-magic... , ale bohužel bez DLC.

Bohužel na tu HD bylo dosti stížností, nejenom kvůli DLC, ale i technickým problémům. Je možné, že je to už opraveno, sledoval jsem to jenom v začátku.

Hrál jsem I, II, III, IV, VNejvíce se mi líbilo asi I a II, které měli roztomilou grafiku. Ikdyž na dnešní dobu těch 256 barev nevypadá nic moc.Pak ta III byla dobrá a mnoho lidí jí považuje za nejlepší verzi co kdy vyšla.IV je rozporuplná, podle mnoha lidí je to nejhorší díl série. Mě se naopak celkem líbila, protože přinesla nové nápady a herní principy (hrdina je normální jednotka, která může bojovat, bojové jednotky mohou chodit po mapě i bez hrdiny, jiné typy měst/jednotek atd.) Ikdyž se to možná mnoha lidem nelíbilo tak to byl nějaký posun a vývoj hry.Co se týče V, VI, VII, tak tam jsou to všechno pokusy o napodobení třetího dílu. Sice jsem z nich hrál jen ten pátý díl, ale co jsem si četl tak ty další jsou na tom podobně. Prostě se jedná o kopii třetího dílu. Chybí mi tam nějaký vývoj hry. To tam nemohli přidat například 4 nové typy měst? Nebo nová kouzla apod? Hrozně mi tam chybí nějaká evoluce hry zásadnějšího charakteru, to že jednotce změní nějaký stat ze 30 na 32 není zásadní změna.