» Poradna » Programy

Heroes of Might and Magic 3

Dobrý den,mám problém s klasickejma heroes of might and magic 3. spustit jdou normálně a singleplayer si taky zahraju, ale když si chci s kamarádem přes TCP/IP a hamachi zahrát multiplayer tak mi to vypíče tohle:Unexpected Program Termination'Unknown error?'File:'C:\Dev\Heroes 3 Exp 2\Game\Remote.cpp'Line# 1867A poté hra spadneZkoušel jsem kompletní reinstalaci programu ale ničemu to nepomohlo. Když jsem zkoušel příslušnou část programu najít tak se mi vůbec nedaří dané složky najít a soubor očividně neexistuje. Byl bych rád kdyby se to nějak vyřešilo. ¨Parametry počítače:Lenovo Idea pad G 710procesor: Inter Core i7-4702MQ CPU 2.20 GHzOS: Windows 10 Home 64 bit

Odpovědi na otázku

Dobrý deň,mala som rovnaký problém. Je to kvôli nejakým nastaveniam Windowsu 10. Mne pomohlo aktivovať Direct Play.Návod ako to spraviť:https://www.youtube.com/watchStručne v krokoch na slovenských Windowsoch (na anglických)- otvoriť Ovládací panel (Control Panel)- kliknúť na Programy, potom Programy a súčasti (Programs and Features)- naľavo kliknúť Zapnúť alebo vypnúť súčasti systému Windows (Turn Windows Features On or Off)- tam nájsť pole Staršie súčasti (Legacy components) , v ňom zaškrtnúť pole Direct Play- stlačiť OkDúfam, že tiež pomôže

Děkuji pomohlo to dokonale, už to zase šlape jako hodinky.