» Poradna » Programy

Heroes of Might and Magic 3 HD multiplayer

Dobrý den,rád bych si s kamarádem zahrál HOMAM 3 HD společně přes Hamachi ale máme oba ten stejný problém.Když dám Nová Hra / Hra více hráčů*/Hostitel(* vyskočí okno "Dvojitý krok")Vyskočí upozornění"Assert FailedThe program has encountered an undefuned behavior, see the logs for mroe details"Projízděl jsem google, bylo tam spousta odkazů na steam debatu ale z té jsem moc moudrý nebyl.Žádný log pro více detailů jsem nenašel.Snažím se to spusti na Win10 s tím že jsem nastavail kompatibilitu s Windows XP SP2 a poté W7 ( dříve zkoušeno bez nějakého nastavení kompatibility) DirectPlay mám povolený, už jsem zkoušel i vypínat firewall a Windows Deffender apod.., spouštím jako správce, bohužel se mi to nedaří... DirectX nainstalován stejně tak jako Visul C++... Nemá někdo zkušenosti s podobným problémem? Děkuji

Odpovědi na otázku

log by mel byt v documents -> ubisoft - > Heroes .... jako textovy soubor

Děkuji za infolog s názvem "ubisoft_log" píše toto.."[STEAM_SERVERS_BROWSER] Refreshing friends servers list.[STEAM_SERVERS_BROWSER] Refreshing LAN servers list.[STEAM_SERVERS_BROWSER] Refreshing internet servers list.DOTEMU_ASSERT(GetIPAddress(sIPAddress)) failed at src\multiplayerwindow.cpp, line: 1727"drohý, "log_launcher" (nejspíše méně zajímavý) píše...Current settings : 1440x900@60Hzconfig file [RESOLUTION]: 1440x900config file [FULLSCREEN]: 0config file [ENABLEUBILOG]: 1config file [ENABLEDOTEMULOG]: 1config file [LANGUAGE]: 0config file [USEX2]: 1config file [1STLAUNCH]: 0MainWindow::closeApp()pak je tam ještě soubor crash.dmp které nejde otevřít a obecný log...Jdu začít hledat nápovědy s errorem z prvního logu