» Poradna » Ostatní

Heroes of might and magic 3 comlete cz

Zdravím. Včera som na mojom pc zn. HP ročník 2015 s win 8.1 skúsil nainštalovať prvý krát hru, konkrétne Heroes of might and magic 3 complete cz ( stiahnutú z webu uloz.to ako image ) potom som nainštaloval daemon tools, zapol na ňom virtuálnu mechaniku, hru pripojil, nainštaloval a k nej ešte directx 9.0c a po jej spustení ešte niečo čo bolo potrebné na jej spustenie. Hru spustilo zahral som sa , hru som vypol no a potom keď som ju chcel znova zapnúť zobrazila sa windowsácka "obrazovka smrti" s smajlíkom 😞 a anglickým textom a čosi o reštarte no a potom sa dal môj pc vypnúť a zapnúť len ručne a po spustení win vyplo ochranu ale keď som všetko prekontroloval antivírmi avast a eset smart security premium trial nenašlo nič čo sa týka tejto hry a ani sa nedala odištalovať iba s total uninstall .... Poradte pls , fakt neviem kde sa stala chyba. Za vaše odpovede, reakcie, a rady vám vopred veľmi pekne ďakujem.S pozdravom a prianím pekného zvyšku dňa Janus. PS : V sys. req na webe písalo že sa to dá spustiť pod mojim win 8.1 64 bit. Ale neviem čo je na tom pravdy, či ?

Odpovědi na otázku

Napiš na podporu uloz.to tam ti poradí je to jejich "distribuce".

Potrebujest gog verzi https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_... .Za tuhle cenu to kupovat nemusis davaji to dost casto za 2.5dolaru,to snad neni problem.