Herní volant

Dobrý večer,mám problém. Koupil jsem si herní volant, mám i závodní hry, ovšem ani u jedné mi volant jakožto ovladač nefunguje. Zobrazuje se mi, že tam je k dispozici, ale nelze ho použít. Už jsem ho vyzkoušel zastrkat do všech příslušných USB otvorů, se zapojenou klávesnicí i bez ní. Nainstalovaný taky je, tak už nevím v čem je zádrhel.

Odpovědi na otázku

A ten volant je tajný?

Proč tajný? Jestli myslíš typ, tak tentohttp://www.ipopular.cz/gembird-usb-volant-s-vibr...

Třeba protože jsi ho nenapsal rovnou.Upřímně? Čekal jsem nějakou sračku za litr, patnáct stovek. Použitelný volant pod 2000,- snad ani neexistuje. Takže s tímto bazmekem za pětikilo jsi mě fakt rozsekal. A ještě od Gembirdu - výrobce úplných sraček.S levnými volanty se jezdit nedá, to už je lepší klávesnice (také jsem si tím prošel). Když už je hry detekují, mají blbě snímaný průběh otáčení, nejdou nakalibrovat a nedá se s nimi řídit. Tento zázrak za pětikilo zjevně neumí ani to.Já si nakonec koupil bazarový Logitech (už nevím přesně jaký), který byl nový podstatně dražší a je to nebe a dudy. Funguje perfektně. Mimochodem vyšel mě také jen na 500,- a byl jako nový.Pokud můžeš, vrať to. Ušetříš si spoustu problémů.

Je spravne zkalibrovan a vybran ve hre?Jinak peknej strep, podivej se nekde po bazarovem Logitechu G27/27.

G25/27

Za pětikilo můžeš čekat jenom problémy, ale ne funkční volant. Slušný volant začíná na ceně 4000 kč modelem T150 od Thrustmasteru.